Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a jobb? Véleményeket,...

Melyik a jobb? Véleményeket, tapasztalatokat légyszi!

Figyelt kérdés
Melyik a jobb , ha mondunk egy időpontot,hogy mikor feküdjünk le(elsőnek),vagy csak spontán mikor a helyzet úgy adja!2 éve vagyunk együtt.17F
2010. márc. 21. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát elsödlegesen beszéljétek meg hogy együtt aludtok el mentek buliba vagy valahova együt, késö este haza értek öszebujtok"alszotok" és csokolózásközben ugyis ugy le fog tapizni hogy abbol szex lesz.:D
2010. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nektek kell eldöntenetek:D Mi 1,5 év után feküdtünk le, már jó ideje terveztük is előtte és hát konkrétan megbeszéltük, hogy aznap fog történni amikor ott alszok nála először:D Így is lett:) De persze ha lett volna valami akkor nem csináljuk. Így jobb volt azért, mert felkészültünk lelkileg, testileg:)

Sok sikert;) És örülök, hogy vannak itt olyanok is akik nem 2 hét járás után fekszenek le egymással meggondolatlanul:)

2010. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mi megterveztük már előre,de hallottam olyat is,h nem jó ha megtervezed,mert elképzeled és ha nem olyan lesz akkor kész a baj..
2010. márc. 21. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Spontán!

Egyértelmű...

Az ember nem görcsöl rá, csak megtörténik.

2010. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
SPONTÁN!
2010. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
AMIKOR MINDKETTEN AKARJÁTOK!!! ÉS AZ ALKALOM IS MEGFELELŐ!!!
2010. márc. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy jobb, de az biztos, hogy a legfontosabb az az, hogy ne siessétek el (ezt úgy értem, hogy ha rátok jön a vágy, akkor ne akárhol). A legfontosabb sztem, hogy szép legyen. Nemcsak az egész érzés, hanem a hely is, ne kelljen félni, hogy rátok törnek vagy hogy nem lesz elég időtök befejezni. Nyugisan és szeressétek egymást;)
2010. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!