Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leírnátok a véleményeket?

Leírnátok a véleményeket?

Figyelt kérdés
18éves leszek,a barátom 19,és már 1éve és 4 hónapja vagyunk együtt és hát tervezzük az első együttlétet,de mivel mindketten szüzek vagyunk...sokat beszéltünk már a témáról,de annak ellenére h már nagyon szeretnék vele lenni nagy bennem a félelem,h teherbe esem,a barátommal rengeteget beszéltünk erről,h ha védekezünk,akkor nem lehet semmi baj,(már annak is utána érdeklődtem,h ha netalántán az óvszer lyukas,akkor ha már ugye felhúzza,azt elvileg rögtön észre kellene vennünk,mert továbbszakad).Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni,és a barátommal megegyeztünk,h ha érzi h el fog menni,akkor kiveszi,persze az óvszer is rajta lesz,de én csak így lennék biztos abban,h nem leszek terhes(legalábbis egy pár alkalommal szeretném így csinálni,meddig nem leszek tapasztaltabb).mi erről a véleményetek?ha lehet normális válaszokat szeretnék:))
2012. nov. 16. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nah legalább gondolkodsz is a védekezésről. :)

igen,ha lyukas a gumi észre veszítek :)

De szerintem felesleges megszakítani az aktus ha már védekeztek :)

Szal ha védekeztek akkor nem lehet gond. :)

2012. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Mara Acoma válasza:
1 éve és 4 hónapja szex nélkül egy 19 éves fiúval?:D Röhely. kicsit hihetőbb kérdést tegyél fel......
2012. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Másfél éve együtt vagytok és még nem dugtatok?? Lehet, hogy a pasid már nem szűz azóta, erre nem gondoltál?

Nekem ez a véleményem.

2012. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
igen,másfél év szex nélkül,mivel én nem szerettem volna,ő pedig tiszteletben tartotta a döntésem,és ő is szűz,biztos vagyok benne...és különben is nem csak szexből áll egy párkapcsolat,igen,tudom h fontos eleme a szex is,de legalább tudom h igazán szeret,mert megvárt...és léci ne gyertek most azzal,h megcsal meg stb.,mert ismerem,bízok benne! Köszike a válaszokat:)
2012. nov. 16. 13:58
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem kell vennie, ha óvszer van rajta. Utána is ellenőrizze, hogy nem lyukas -e és, hogy nem csúszott -e le! Ha rendben van, akkor nincs gáz. Persze felhúzáskor ne kenjétek össze kívülről előváladékkal.

Ne rontsd el az első alkalom örömét, azzal, hogy a nagy pillanatban megszakítjátok ... nem olyan jó az!

Ha pedig parázol, akkor írass fel esemény utáni tablettát. Nyugodtan mond meg a dokinak, hogy óvszerrel védekeztek és az esetleges balesetek miatt szeretnél otthon tartani.

2012. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
*nem kell KI vennie
2012. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Az a röhej, hogy viccesnek és elképzelhetetlennek tartják az ide írók azt, ha valaki szerelemből van együtt és nem csak a szex vezérli...

Kérdező, nyugi, ha rendesen védekeztek, akkor nem lesz baj, és ne hallgass a sok okoskodóra, akik pár sor alapján tudni vélik, hogy a barátod tuti megcsalt, nyilván őket csak ez a része fogta meg a mondandódból, és magával a kérdés lényegével még életükben nem foglalkoztak behatóbban, nevezetesen hogy normálisan is lehet védekezni egy kapcsolatban, nem csak orrba szájba dugni és utána meg ide feltenni a kérdést, hogy lehetek-e terhes...

Bocs a kitérőért, jól gondolkoztok, de szerintem is fölösleges óvszerrel megszakításosan védekezni, viszont ha ti így érzitek biztonságban magatokat, akkor csináljátok így.

2012. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat a rendes válaszolóknak,igen valószínűleg így fogjuk csinálni,legalábbis ameddig tapasztaltabb és bátrabb nem leszek,a barátom is így vélekedik,jobb biztosra menni,mert abortuszra SOHA nem mennék,nem tudnék megölni egy bennem fejlődő emberkét:)
2012. nov. 16. 14:24
 9/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem akartam ebbe belekötni, de valóban furcsa, hogy 18-19 éves felnőtt emberek másfél éven keresztül kapcsolatban vannak szex nélkül ... kicsit későn érnek, hát istenem, ez olyan kamaszos, aranyos, megmosolyogni való :-)
2012. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
MÁR NE IS HARAGUDJATOK,DE NEM AZT A KÉRDÉST TETTEM FEL,H KINEK MI A VÉLEMÉNYE ARRÓL H MÁSFÉL ÉVE VAGYOK EGYÜTT A BARÁTOMMAL ÉS MÉG NEM SZEXELTÜNK.Mit foglalkoztok azzal,h én 16 éves fejjel anno még nem akartam szexelni?Mi helyesen akarunk dönteni,és mivel még tanulok,ezért egyenlőre nem szeretném h becsússzon egy kisbaba!
2012. nov. 16. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!