Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor most valószínűleg ilyen...

Akkor most valószínűleg ilyen az ágyban is?

Figyelt kérdés

Nos, az a téma, hogy még szüzek vagyunk mind a ketten. Én vagyok a lány :D

Tegnap a barátommal,voltunk egyik haverunknál, sokan voltunk vagy tízen. Filmezgettünk,jó kis horror filmeket néztünk. A barátom mellettem feküdt, és amikor lekapott olyan szenvedélyes volt, vagyis nem olyan gyengéd, hogy apró gyengéd csókocska. Elmondom azért, hogy ekkor senki sem volt rajtunk kívül a szobában :]

Szóval így kicsit rám mászott vagy hogy mondjam, és nagyon szenvedélyesen lekapott *-*

Úgy láttam, mintha felállt volna neki. Oda is nyúlt nekem. Persze tetszett nekem nagyon ez a dolog.

Szerintetek, az ilyen pasi az ágyba is ilyen szenvedélyes?

Nem vagyok oda, az ilyen kis gyengéd pasikért, vagyis az olyan szexvideók nem tetszenek, jobban felizgulok arra ami szenvedélyes és a pasi belead mindent.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. nov. 11. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő nagyon jó :$ a gyengéd, érzéki és a szenvedélyen beindulós is *-* 17/f
2012. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Lehet, hogy az első szenvedélyes lesz. Lehet a második is. Aztán a harmadik gyengéd, a negyedik megint szenvedélyes, aztán fáradt, aztán gyengéd....:D Ez nem így megy! Mikor milyen kedve van az embernek. Én is van amikor szétszedem a barátnőm, van amikor csak fekszek, és hagyom érvényesülni:D Hidd el nem 2 éve vagyunk eggyütt, tapasztalat :)
2012. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!