Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig bírnám az ágyban?

Meddig bírnám az ágyban?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de maszturbálás közben a legtöbbször 20-25percig húzom, ezen felül 2 éve edzem a pc izmaimat (vizeléskor többször is megállítom 10s-ig a folyamatot). Van egy lány, akivel úgy érzem nemsokára eljutunk a szexig, de ő már eléggé tapasztalt ebben, és félek, hogy csalódást okozok neki :/ Szerintetek mit tehetnék az ügy érdekében?

2012. nov. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
beszarok:D... szűz létedre nem a pc izmaiddal kéne foglalkoznod.. amúgy igen megértő lesz hozzád az a lány, aki nek tényleg tetszel
2012. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal ha kibírod 30mp-ig, akkor már örülhetsz :)
2012. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Csatlakoznek az elottem szolohoz. :)

Ket esely van kb. Vagy hamar elmesz, mert az elso elmeny bizony nagyon jo, vagy stresszelsz es igy sokaig tart de nem nagy elmeny a partnered reszerol. De ne keseregj es csinald jol. Ha egyre van ido, akkor lesz ott tobbre is egymas utan. :)

2012. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lesz hosszú, nyugi..
2012. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mennyire tapasztalt a lány, hanyadik partnere lennél?

alkalmi lesz? hogy szervezted be?

hány évese vagytok?

2012. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 3mp-ig fogod bírni. Kettőt löksz rajta és jön az orgazmus!
2012. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
feszült leszel valószínű nem élvezel el. egy kis ital jót tesz de nem kel satura inni magad. el is mondhatod neki hogy mi az ábra ha nem tartod égőnek biztos örűlne neki szerintem és segítene.
2012. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!