Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességet megéri elveszíteni...

Szüzességet megéri elveszíteni egy csúnyább lánnyal?

Figyelt kérdés
Többen mondták már, hogy ne legyek annyira válogatós, megéri elveszíteni csupán tapasztalatszerzés céljából. Nem akarok csalódni, szó, mi szó tényleg nagy elvárásaim voltak eddig, akik meg tetszettek volna, féltem ismerkedni. De mostanság egyre frusztráltabb vagyok emiatt, amiből már nagyon elegem van. Mennyivel lesz jobb, ha elveszítem? 17f
2012. nov. 11. 21:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem értem ez itt mit pattog a kérdésen, még csak nem is válaszolt rá....
2012. nov. 11. 22:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Szerintem inkább egy playmate szintű prostilányka mint egy olyan aki nem tetszik. Nem az a lényeg,hogy erkölcsileg kivel veszted el, hanem hogy ha visszagondolsz az elsőre, akkor azon mereng, hogy ó miiicsoda győőőnyörű lány volt az akivel előszőr voltam, álomszép volt, egy igazi angyal! Tök mindegy,hogy barátnő, vagy alkalmi, csak az,hogy te jól érezted magad! Egy bányarém banyával nem biztos hogy kéjmámor volna nosztalgiázni, inkább egy rémálomként élnéd újra. Ha te magad megmondod, hogy csúnyának tartod azt akit, akkor abból csakis undorgó rémálom lehet. ráadásul!!

Én el sem tudnám képzelni a szexet olyannal akitől undorodok, vagy ha normális igényesen is néz ki, den nem kívánom. Nem kell szimpátia, nem kell a belső leki tualjdonsága, de kinézete alapján érezzek vonazlmat iránta, különben egy jóízűt nem tudnék nyalni a pinájából, mert ...egy csókot nem tudnék nyugodtan adni neki mert...ez alapvetően egy undorító dolog, csak a kéj, a tetszés egy másik ember iránt az ami megszépíti ezt a tevékenységet! Egy boszorkával meg mire mész? Undorogva akarsz szexelni? Magad alatt vágod a fát. Persze nem kell megsértődni, direkt azért írtam, hogy a kérdező szerint ronda, mert attól még más szerint leht szép az a lány!

2012. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
9 -es, meg fog változni szerintem a hozzáállása, csak akkor nem ,ha nem neki tetsző személlyel ba szik. Mert azt igazán NŐ-nek tekinteni nem lehet, nem partner,ennyi erővel egy fiúhaverodat is seggbe toszhatod, nem leszel előrébb. Egy neked tetsző szép lány izgató látványával viszont más a helyzet. Az az igazi aktus, abban tanulod meg irányítani az érzelmeidet! MErt érzelmeket csak egy olyan partner vált ki belőled aki ugye tetszik! Ha nem tetszik ,akkor annyi ,mintha egy guminőt faszolsz. A mozdulatsoron nincs mit gyakorolni, azt mindenki tudja. De jó hozzáállást, agykontrollt csak izgató lányokon lehet tanulni. Ezért inkább a prosti, mint egy unalmas banya.
2012. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
prostin még szerencsére nem gondolkodok:) a csúnya alatt meg tényleg nem visszataszítót értek. Olyant, akire áll a dákó mikor eljön a pillanat, és mindenképpen van rajta ami izgató, szép számomra. pld nem olyan szép az arca de olyan jó teste van amin a cici, fenék szép számomra, na ebben benne lennék
2012. nov. 11. 22:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Háát,.. eléggé nem ezt írod a kérdésben. Akkor úgy volna korrekt talán,hogy átlagosabb, de helyes lánnyal. Ha már csúnya szó benne van, az minimum az a kategoria,amitől Freddy Krueger is magaalá fosna. Átlagosabb helyes lánnyal már azt mondom esetleg igen. De akkor sem hinném,hogy olyan nagy élmény lenne visszagondolni rá. De abban az esetben ha nagyon aranyos ,kedves, a belső tulajdonság egy átlagos kinézetelű nőt fel tud hozni egész jóra. Csúnyán semmi sem segít viszont laphelyzetben. Persze azok se keseredjenek el, mert ma már sok mód van megszépülésre.
2012. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Abszolút megéri bár hogy őszinte legyek nem sokat változtat a dolgokon az első szex. Nem gondolok sokat vissza rá. Élveztem de nem jobban mint bármelyiket, nem az a fontos hogy első vagy sem ez nálunk nem jelentőségteljes. Inkább arra emlékszem amikor kis playmatekkel voltam na az volt az igazi.
2012. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én az első komoly barátnőmmel veszítettem el. Fiatal volt, szép arcú, sportos vékony testű, tehát nagyon jó alakú. És még rohadtul is szerettem, elég sokat is vártam rá, majd sok évig együtt is maradtunk. Szerintem egy ilyennel veszítsd el, akivel lelkileg is kielégülsz, élvezed minden porcikáját, ő is szeret téged. És semmije se legyen csúnyább! Azóta elég sok csajban találtam ilyen olyan hibát... nem volt igazi az ajka, csókolózni sem tudott, kisebb-nagyobb testi hibák, a mell és a bimbó sem szép, feszes, peckes, a punciforma, íze illata állaga.... szóval sorolhatnám. A lényeg, hogy az első tökéletes volt minden szempontból. Neked is ilyen legyen. Törekedj rá!
2012. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!