Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességet megéri elveszíteni...

Szüzességet megéri elveszíteni egy csúnyább lánnyal?

Figyelt kérdés
Többen mondták már, hogy ne legyek annyira válogatós, megéri elveszíteni csupán tapasztalatszerzés céljából. Nem akarok csalódni, szó, mi szó tényleg nagy elvárásaim voltak eddig, akik meg tetszettek volna, féltem ismerkedni. De mostanság egyre frusztráltabb vagyok emiatt, amiből már nagyon elegem van. Mennyivel lesz jobb, ha elveszítem? 17f
2012. nov. 11. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te se vagy egy 007es,egy olyan csajjal,aki nem tetszik,nem érdemes szexelni.
2012. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt ne mások döntsék már el
2012. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, nem teszem azt vakon amit mások mondanak. Csupán elgondolkodtam, lehet, hogy tényleg máshogy nézek majd a lányokra, kevésbé fogok félni az ismerkedéstől, ha tudom, hogy már egyszer sikerült. Ti mikor elveszítettétek magabiztosabbak lettetek?
2012. nov. 11. 21:57
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, most ez tényleg jó tapasztalat. Amúgy se veszítesz semmit. Max ha annyira fontos, majd azt mondod még szűz vagy, mert ez csak ilyen teszt szerűség volt, nem igazi szex, és ez nem számít, ^^lol.


Jól mondják hogy tapasztalatnak jó. És a negatív tapasztalat is lehet hasznos (persze mértékkel). Főleg mivel frusztrál, jót tesz majd ha végre átéled, csinálód egyszer.

2012. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fülünyúl ***** válasza:
A nagy elvárásokhoz tudni kell ám felmutatni is valamit. Ne csodáld, ha a nagy elvárásaid nem jöttek be, meg nem is fognak.
2012. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na pont erről beszélek. Utána változni fog ahogy látod a dolgokat. Hát jobb esetben. Nem kell elkeseredni. És amúgy,, ha most mondjuk azt mondod nem, ez később sokkal sokkal rosszabb lesz.


Ne ez legyen a fő probléma amin stresszelned kell majd később.

2012. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na ez az, nem mutattam fel semmit, ha másoknak nem sikerült, legalább magamnak szeretnék megfelelni azzal, hogy tapasztalok. Igazából csak pozitívumai vannak?
2012. nov. 11. 22:03
 8/17 A kérdező kommentje:
6. válaszoló igazad van. Ez az élet természetes része, sokaknak gondolkodni se kell rajta, én meg ahelyett, hogy tanulnék most is ezen görcsölök. Pedig a tanuláson kéne...
2012. nov. 11. 22:04
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a dolog a magabiztosságodon nem fog javítani. Nem leszel menőbb csávó. Nem leszel jóképübb és nem lesz jobb a dumád. Annyi fog változni, hogy utána már te is menőzhetsz a haveroknak. De ezt így is megteheted, mivel egyik se lesz ott az alkalomnál, így azt kamuzol nekik amit akarsz.


De az biztos, hogy csak a szexért felesleges lefeküdni valakivel, az első alkalom akkor élmény ha olyannal teszed aki több mint egy kocsmaribanc.

2012. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
hát ha benned ilyen kérdés felmerül, hogy egy csúnyább lánnyal megéri-e, hát, remélem, soha életedben nem lesz közöd senkihez és nyomorékul, egyedül fogsz meghalni, te felszínes barom.
2012. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!