Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha már nem vagyok szűz 14 éves létemre?

Figyelt kérdés
A barátommal már 1 éve együtt vagyunk. Amikor lefeküdtünk akkor 3 hónapja voltunk együtt. Nem bántam meg egyáltalán a dolgot, és tulajdonképpen nem is nagyon érdekelne, ha gáz lenne, mert testileg, lelkileg fel voltam készülve rá, csak érdekel, hogy ez kívülről hogy látszik, vagy mit gondoltok! :)

2012. okt. 30. 13:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%
ez gáz. Én 18 voltam.
2012. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 lancsákgyula válasza:
nagyon gáz hogy 13 három éves kis pisisek csinálják már vagy is a pasid hány éves ha meg szabad kérdeznem? És amúgy meg minek kérdezed ha nem is érdekelnek a vélemények?
2012. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%

tegnap 09:16

Valszeg jobban keresne vele, mint te, de hogy valaki 14 évesen szexel, nincs összefüggésben a későbbi életvitelével.

Pláne, ha 1 éve van barátja.

Én is 14 voltam az elsőnél... Mai nap van 9 és fél éve, hogy együtt vagyunk...

24N

2012. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy olcsó kis ribanc leszel 18 éves korodra :D
2012. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

Azért vicces, hogy mindenki azt mondja, hogy gáz, mégis minden válasz le van pontozva.xD


14# voltam.

2012. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
46%
nem akarlak megbántani... de azt mondják a ribik kezdik ennyi idősen :D én megértem "hogy te fel voltál készülve" de mire szépségem mickey egér behatolására? :D hát hallod aranyom egy fiúnak az a szép dolog szerintem ha az oltárhoz egy "nem használt" vagy talán"alig használt" lányt vezethet... vedd számításba h kb addigra mire férjhez mész vagy 200x megb@sznak ha ennyi eszed van :)) ez szerény kis véleményem ^^
2012. nov. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, miért kell általánosítani?

Ha 1 éve együtt vannak, az utal arra, hogy nem váltogatja a partnereit, mint a koszos zoknit...

(Én is 14 voltam, mikor elvesztettem. 5 évig csak vele voltam, akkor szétmentünk, utána 4 fiúval feküdtem le összesen rajta kívűl, aztán újrakezdtük a kapcsolatunkat. Azaz 10 év alatt 5, szerintem nem rossz arány.

Nem egy olyat ismerek, akik 18 éves korukig tartogatták, megállás nem volt, azt se tudják, hányan dugták meg őket...)

2012. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
9%
azért elég gáz 10 év alatt 5 különböző pasival szexelni,úgy hogy 24 éves korodra 5 pasival szexeltél,és 14 évesen kezdted,én nem lennék a helyedben magamra büszke
2012. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
19 éves koromig egyetlen pasi volt az életemben. 19 és 20 éves korom között volt 4 rövid, lazább kapcsolatom (nem 4 db egyéjszakás, csak nem tartott sokáig, nem volt komoly. És nem voltam már tini... Nem büszkeségből írtam. De semmi kiakasztó nincs benne, teljesen normális számok, ha már erre szálltál rá...)
2012. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Bogee123 válasza:
63%
Szép világban élünk..:D(Y)
2012. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!