Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért háborogtok azon ha egy...

Miért háborogtok azon ha egy lány 15 évesen veszti el a szüzességét, és van pár egyéjszakás kalandja tizenévesen?

Figyelt kérdés

Olvasom itt mindig a sok szöveget, hogy éretlen a szexre ennyi idősen, meg élvezni se tudja. Meg biztos hogy terhes lesz, már mitől lenne az? Ennyi idősen nem fogyatékos az ember csak fiatal, ugyanúgy képesek védekezni a legtöbben. Meg hogyha korán kezdi és sok pasival van együtt, akkor ki fog égni stb.

Na én magamon semmi ilyet nem tapasztaltam amit mondtok, elmúltam 21 éves, szóval nem a "tini okoskodás" beszél belőlem.

Én 15 évesen lefeküdtem 2 hónap után az első barátommal, igaz ő már 20 éves volt. És élveztem az elsőtől kezdve minden aktust, ugyanúgy mint jelenleg. Persze lehet azért mert a pasi tapasztalt volt. 16-17 évesen pedig jópár fiúval/ férfival kipróbáltam érzelmek nélkül. És érdekes, soha a terhesség gyanuja sem merült fel, nem kaptam el betegségeket. És nem érzem magam kiégettnek 21 évesen 11 pasi után sem, és nem okozott bennem semmilyen lelki törést. Ugyanúgy kívánom a szexet most is, és örülök neki hogy tizenévesen kiéltem magam, nem apácaként itthon ültem.


2012. okt. 14. 16:16
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
52%

Én nem neked írtam, nem is olvastam végig a hozzászólásokat, az első 2 oldal bőven elég volt a válaszom megírásához.

Nem kéne szemelyeskedni, nem tudsz semmit rólam, hogyan neveltek.

De az biztos, hogy sose kényszerültem rá, hogy hazudjak.

Anyám sose tiltott, hanem érvekkel próbált hatni, meggyőzni dolgokról, amit nem bánok, hallgattam rá sok mindenben. Tehát ebbe ne láss bele, nem voltak nevelési problémák.

Az egy, ami tény, hogy korán elvesztettem a szüzességem (14 és fél évesen), de csak életkor szerint. A körülményeivel, a hozzáállásunkkal, felfogásunkkal nem volt gond (Ő is szűz volt egyébként.)

Azt leszámítva, hogy korán kezdtem, hasonló életszemléletem volt, erkölcs, meg tisztesség, meg ilyen kis cuki dolgok.

19 éves voltam, mikor szétmentünk. A felfogásom még mindig ez volt, így is álltam a pasikhoz, hogy komoly kapcsolat, romantika, satöbbi.

Aztán a statisztika rávilágított, hogy a szőke herceg csak a mesében létezik, és nem jön el fehér lovon, sem ezüst Seat Ibizával...

Fél év után úgy hozta a sors, hogy az exemmel megbeszéltük, megpróbáljuk újra. Azóta együtt élünk, van egy közös gyerekünk is. De az a fél év engem megváltoztatott, felébresztett.

Sose léptem félre, egy kezemen meg tudom számolni a szexuális partnereimet, mielőtt elkezdené bárki a ribancozást, csak mert az olyan menő... De ezek a szent szövegek, az ítélkezés mások felett, amit itt nyomtok, ez több, mint szánalmas.

És megértem a kérdező álláspontját, hiába pontoztatok le...

24N

2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
67%
mert az egy k*rva, sztem, az nem igaz szerelem és 2 honap utan? még meg sem bizom valakiben -.-
2012. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
75%
Hát gratulálok hozzád is, meg az iskoládhoz is. Idén végeztem, és még nagyon sokan voltunk szüzek az osztályból. Mindezt úgy, hogy sokunknak (nekem is) volt már pasim. De mi a fenének kell két hónap után lefeküdni? 15 évesen?! Ember... ja, nem, bocs. Rib@nc. Ezt a szót kerestem.
2012. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
17%

Fiú vagyok, de engem idegesít, amikor arról van szó, hogy egy lány lefeküdt X pasival, és fú, akkor már mekkora ribanc. De ha egy fiú X lányt dugott meg, az mekkora király.

Nem értem, hogy ami a fiúknál dicsőség, az a lányoknál miért szégyen.


Kérdező, én egyáltalán nem tartalak ribancnak.

Kb. 5 év alatt 11 fiú, az úgy 2-3 egy ÉVben, ami szerintem baromira nem nagy szám.

Ha tetszenél, a legkevésbé sem érdekelne, hogy kikkel voltál előttem, viszont azt elvárnám, hogy megmondd az igazat.

2012. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
83%
És most erre vagy vagány? Engem különösebben nem érdekel, hogy ki a ribanc és ki nem, de, hogy még sztárolod is magad, az már szánalmas. Inkább állj ki a sarokra ahelyett, hogy itt prezentálod az intellektuális szintedet. Minket nem érdekel, hidd el.
2012. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel nem kell elolvasni meg válaszolni, és lenne ötletem kit állits a sarokra....

Amúgy nem értem mire fel beszélsz a jelenben, mikor évek óta egy férfival vagyok, akivel közös életet, babát tervezünk hamarosan.

2012. nov. 10. 19:43
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem a sok ítélkező, álszent szöveget. Hogy jöttök ti ahhoz, hogy egy másik,számotokra ismeretlen embert elítéljetek? Lehet valaki szende szűz, de közben szórakozásképpen állatokat kínoz, és lehet valaki könnyűvérű, de közben életeket ment. Nem a szexpartnerek száma határozza meg egy ember milyenségét!

Kérdező: én nem ítéllek el, mert tisztában vagyok vele, hogy nem ez határozza meg, hogy te, vagy én, vagy bárki más milyen ember.

2012. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ebben nincs teljesen igazad,pontosan meghatározza,aki könnyűvérű.nincs tartása,sem önbecsülése.Illetve a felfogása is igen gyerekes éretlen,azt hiszi két véglet van apáca és amilyen Ő,szerintem ez minden csak nem felelős,érett felnőtt gondolkodásmód.
2012. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
100%
Ebben a csajban többen jártak mint a miskolci teszkóban:D
2013. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!