Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért háborogtok azon ha egy...

Miért háborogtok azon ha egy lány 15 évesen veszti el a szüzességét, és van pár egyéjszakás kalandja tizenévesen?

Figyelt kérdés

Olvasom itt mindig a sok szöveget, hogy éretlen a szexre ennyi idősen, meg élvezni se tudja. Meg biztos hogy terhes lesz, már mitől lenne az? Ennyi idősen nem fogyatékos az ember csak fiatal, ugyanúgy képesek védekezni a legtöbben. Meg hogyha korán kezdi és sok pasival van együtt, akkor ki fog égni stb.

Na én magamon semmi ilyet nem tapasztaltam amit mondtok, elmúltam 21 éves, szóval nem a "tini okoskodás" beszél belőlem.

Én 15 évesen lefeküdtem 2 hónap után az első barátommal, igaz ő már 20 éves volt. És élveztem az elsőtől kezdve minden aktust, ugyanúgy mint jelenleg. Persze lehet azért mert a pasi tapasztalt volt. 16-17 évesen pedig jópár fiúval/ férfival kipróbáltam érzelmek nélkül. És érdekes, soha a terhesség gyanuja sem merült fel, nem kaptam el betegségeket. És nem érzem magam kiégettnek 21 évesen 11 pasi után sem, és nem okozott bennem semmilyen lelki törést. Ugyanúgy kívánom a szexet most is, és örülök neki hogy tizenévesen kiéltem magam, nem apácaként itthon ültem.


2012. okt. 14. 16:16
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
75%

Mert 15 évesen az iskola kell az első legyen, nem a f*sz (úgy igazából érettségiig az iskola a legfontosabb, utána jön csak a pasizás).


Bőven ráér a húszas éveiben kalandozgatni és felfedezni. Nem kell elsietni semmit!

2012. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
82%
attól még, hogy büszke vagy a ribancságodra, nem kell leszólni azokat, akik szerelemből fekszenek le, és nem tiniként.
2012. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
33%
Attól tartok a kérdező meghalt. Sajnálom....
2012. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te még mindig nem nőttél fel,és még mindig éretlen,buta fruska vagy.15 évesen 2 hónap után? meg 11 pasi 21 évesen? egy éjszakás kalandok 16-17 évesen?? hogy neked sem normális értékrended és semmi önbecsülésed sincs az is biztos. Felvilágosítanálak,hogy az,hogy "kiélted" magad attól nem leszel sem értelmesebb,sem szebb,sem jobb ember.Hidd el nekem pár év múlva szégyellni fogod magad és bánni,hogy buta erkölcstelen csitri voltál.Attól,hogy egy lány nem kefél egy focicsapattal,nem drogozik,nem bulizik taknyos gyerekként,és nem 15 éves kislányként veszíti el a szüzességét még nem otthon ülő apáca,csak a szülei eleget foglalkoztak vele,jól nevelték,normális az értékrendje,tudja mi az érték,és megbecsüli önmagát.Ha tizenévesen kiélvezted az életed akkor huszonévesen már semmi nem fog érdekelni,még akkor sem ha most te úgy gondolod,illetve nyugtatod magad,hogy nem égtél ki,majd felnősz igazán és akkor fogod csak megérteni.Attól,hogy 21 éves vagy agyilag az írásod alapján tini vagy.A másik a 20on éves is fiatal de több élettapasztalattal,érettséggel rendelkezik,mint egy fiatal gyerek,tini.Rajtad látszik,hogy közel sem vagy még a felnőttséghez.
2012. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
79%
még annyit,hogy attól,mert valaki ahhoz megy férjhez akivel először szeretkezett még nincs halálra ítélve a házasság,el vagy tévedve ha szerinted csak úgy működik ha előtte mindkét félnek volt 5-10 partnere,aki nem hűséges típus és aki érzelmek nélkül is szexszel azt a házasság, a gyűrű sem akadályozza meg, a másik a kiélés nem azt jelenti,hogy tizenévesen kefélni kell fűvel-fával
2012. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Na látom a csúnya nők és a lúzer pasik irigykednek, vagy lányos anyukák-apukák háborognak itt. Másrészt csak elmondom hogy az én iskolámban, baráti körömben ez mindig is teljesen elfogadott volt, és ők is kb ugyanennyi pasival voltak, sőt sokkal durvább dolgokat is kipróbáltak 16-17 évesen. Csoportos szex, diszkóban összeszedett pasival egyből, külföldiekkel.. Én meg legalább megválogattam a partnereket soha nem részegen szedtem őket össze. Szóval ti nem tudom hol éltek, hogy ez amit leírtam nektek különleges meg felháborító. Minden középiskolában ez az életmód megy manapság. És nem mondtam egy szóval sem hogy nem ítélem el ezt, csak azt mondom hogy aki felelősségteljesen csinálja ezt, azzal nincs semmi gond.

A felnőttségnek meg nem tudom mi köze ehhez a kérdéshez, de jó hogy te ennyiből ezt megitéled, biztos sokmindent tudsz rólam. Nem az a fajta vagyok, mint nagyon sok 21 éves, akinek az élete még az iskoláról, vihogásról, bulizásról, ivásról, pasizásról szól, és gondtalan minden. Igaz néha irigylem ezeket.

2012. okt. 15. 20:54
 37/49 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, az én középiskolámban nem ez volt a jellemző, de leginkább a normális jelzőt nem használnám rá. :) Jónéhányan még érettségi idején is szüzek voltunk (nem bányarémek, akármilyen hihetetlen), és megemlíteném, nem apácaképzőbe jártam, illetve nem is 20 évvel ezelőttről beszélünk, ugyanis szintén 21 éves vagyok. Szóval én meg azt nem tudom, Te hol éltél, mert józan értékrendű szülők gyerekei nem így viselkednek 15-17 éves korban (a nagytöbbség legalábbis).
2012. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
73%

"Szóval ti nem tudom hol éltek, hogy ez amit leírtam nektek különleges meg felháborító. Minden középiskolában ez az életmód megy manapság."


Nem beszélve arról, hogy ha szerinted ezek a dolgok teljesen normálisak minden tinédzser életében és nem is érted, hog miért váltottál ki az emberek döntő többségéből megbotránkozást, akkor mért hazudsz a párodnak? Illetve mért nem mernéd elmondani az - esetleges jövőbeli - párodnak? Nem mered a szemükbe mondani, mondván úgysincs a homlokodra írva? Ha ez annyira normális és elfogadott dolog lenne mindeki részéről, akkor megosztanád a pároddal, drága! De ez már természetesen nem megy. :)

2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
11%

Na, a sok szentfazék habzó szájjal hőbörög az érzelmekről, megy a ribancozás ezerrel.

Vicces, hogy még el is hiszik ezeket a közhelyeket, amiket ide hazudnak...

Sokáig nekem is ott voltak a rózsaszín felhők, és bebeszéltem magamnak ezeket a dolgokat... Aztán fel kellett ébredni. Ami nagyon sz@r volt. De azóta reálisan látom az életét.

A Szűzmariknak, meg a "csak tiszta nő kell" múlt századi hímsovinisztáknak csak annyit üzennék:

Üdv a való világban!


Respect, kérdező;-)

2012. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
67%
20:12 nem vagyok sem csúnya sem szűz,22 éves lány vagyok van párom 3 éve együtt vagyunk,együtt élünk,csinos vagyok,szép az arcom,igényes vagyok,sok barátom van éretten gondolkodom,csak a különbség közted és köztem az,hogy engem rendesen neveltek,meg mutatták a helyes utat,normális az értékrendem és eszembe sem jutott a gyerekszerelmeimmel lekeküdni,oviba,általánosba és 14-15 évesen sem
2012. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!