Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért háborogtok azon ha egy...

Miért háborogtok azon ha egy lány 15 évesen veszti el a szüzességét, és van pár egyéjszakás kalandja tizenévesen?

Figyelt kérdés

Olvasom itt mindig a sok szöveget, hogy éretlen a szexre ennyi idősen, meg élvezni se tudja. Meg biztos hogy terhes lesz, már mitől lenne az? Ennyi idősen nem fogyatékos az ember csak fiatal, ugyanúgy képesek védekezni a legtöbben. Meg hogyha korán kezdi és sok pasival van együtt, akkor ki fog égni stb.

Na én magamon semmi ilyet nem tapasztaltam amit mondtok, elmúltam 21 éves, szóval nem a "tini okoskodás" beszél belőlem.

Én 15 évesen lefeküdtem 2 hónap után az első barátommal, igaz ő már 20 éves volt. És élveztem az elsőtől kezdve minden aktust, ugyanúgy mint jelenleg. Persze lehet azért mert a pasi tapasztalt volt. 16-17 évesen pedig jópár fiúval/ férfival kipróbáltam érzelmek nélkül. És érdekes, soha a terhesség gyanuja sem merült fel, nem kaptam el betegségeket. És nem érzem magam kiégettnek 21 évesen 11 pasi után sem, és nem okozott bennem semmilyen lelki törést. Ugyanúgy kívánom a szexet most is, és örülök neki hogy tizenévesen kiéltem magam, nem apácaként itthon ültem.


2012. okt. 14. 16:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
71%
csodálatos történet. De mégis kit érdekel? amúgy meg benned nem merül fel, de keress már rá a "terhes vagyok " címszóra, és gondold újra a kérdésed
2012. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
52%
21 évesen 11 pasi? Pont egy focicsapatni ember ment csak át rajtad.
2012. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
71%
tényleg ki a fenét érdekel, hogy tizenévesen szétkurattad magad ?
2012. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Dávidmester13 ***** válasza:
61%

15 évesen egy 20 éves pasival 2 hónap után ?

és már 11 ember átment rajtad.... érzelmek nélkül

szerintem eléggé nagy rib*nc lehetsz akit bárki bármikor megkaphat egy menetre.

2012. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el, ha lelkileg is fel fogsz nőni, nem csak testileg el fogod ítélni ezt a korszakodat és rájössz, mennyi energiát elpazaroltál fölöslegesen olyan dologra amik kicsinyesek. Remélem, hamarosan meg fogod tapasztalni milyen érzés örökké szeretni valakit, milyen érzés arra ébredni éjszaka, hogy a párod átkarolt. Milyen érzés reggel együtt megcsinálni a reggelit. Hidd el, ezek sokkal, de sokkal nagyobb örömök az életben mint az, hogy hányszor kivel feküdtem le.
2012. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez kiderülne a csajomról,úgy rúgnám ki,hogy lába se érné a földet.És bár lehet,hogy te értelmesebb voltál,de vannak olyan történetek,hogy a 16 éves csaj bekajálta a 29(!) éves pasinak,hogy allergiás az óvszerre,és ezért nem használhatnak..a pasit azóta sem látták,az "eredmény" már 3 éves.
2012. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
56%
Mert aki egyéjszakás kalandokba belemegy, és 21 éves korára 11 f@sz járt benne, az bizony ribanc, még ha van is annyi esze, h védekezzen.
2012. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
És akkor mégis mivan? Tudod legalább én úgy megyek majd férjhez, hogy az a házasság nem lesz halálra ítélve amiatt, mert még csak 2 férfival voltam együtt, és hajt a kíváncsiság. Bírom hogy a legtöbben úgy beszélnek a szexről mintha ahhoz valami hatalmas érzelmek kellenének, meg mintha bűn lenne a sok partner.
2012. okt. 14. 16:26
 9/49 Fülünyúl ***** válasza:
69%
Egy 15 éves még gyerek, akkor is ha lányról van szó. A gyereknek pedig nem elsőrangú dolga lenne aktív szexuális életet élni, ami valószínűleg élete más részeinek a rovására megy. Ráadásul a 6 év alatt 11 pasi is elég gáz, ez azt jelenti, hogy nem tudsz megtartani egyetlen komoly kapcsolatot sem (a leírásod alapján soha nem lehettél szerelmes). Most még hencegsz azzal, hogy (szerinted) tudsz élni, de majd eljön az idő amikor bepánikolsz, mert nem marad meg melletted senki. Ráadásul hamar híre megy annak, hogy több f*szt fogtál mint kilincset, és a férfiakat ez riasztani fogja attól, hogy tartós kapcsolatot, családot alapítsanak veled.
2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egy szóval se írtam hogy még mindig egyéjszakás kalandokat hajtok. Évek óta van egy fix párkapcsolatom, és igen rájöttem már milyen szerelmesnek lenni.
2012. okt. 14. 16:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!