Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért háborogtok azon ha egy...

Miért háborogtok azon ha egy lány 15 évesen veszti el a szüzességét, és van pár egyéjszakás kalandja tizenévesen?

Figyelt kérdés

Olvasom itt mindig a sok szöveget, hogy éretlen a szexre ennyi idősen, meg élvezni se tudja. Meg biztos hogy terhes lesz, már mitől lenne az? Ennyi idősen nem fogyatékos az ember csak fiatal, ugyanúgy képesek védekezni a legtöbben. Meg hogyha korán kezdi és sok pasival van együtt, akkor ki fog égni stb.

Na én magamon semmi ilyet nem tapasztaltam amit mondtok, elmúltam 21 éves, szóval nem a "tini okoskodás" beszél belőlem.

Én 15 évesen lefeküdtem 2 hónap után az első barátommal, igaz ő már 20 éves volt. És élveztem az elsőtől kezdve minden aktust, ugyanúgy mint jelenleg. Persze lehet azért mert a pasi tapasztalt volt. 16-17 évesen pedig jópár fiúval/ férfival kipróbáltam érzelmek nélkül. És érdekes, soha a terhesség gyanuja sem merült fel, nem kaptam el betegségeket. És nem érzem magam kiégettnek 21 évesen 11 pasi után sem, és nem okozott bennem semmilyen lelki törést. Ugyanúgy kívánom a szexet most is, és örülök neki hogy tizenévesen kiéltem magam, nem apácaként itthon ültem.


2012. okt. 14. 16:16
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
67%
Már bocsi kérdező,de a szexnek épp hogy az érzelmeken kéne alapulnia...
2012. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 Fülünyúl ***** válasza:
51%

A kérdező kommentje:

"És akkor mégis mivan? Tudod legalább én úgy megyek majd férjhez, hogy az a házasság nem lesz halálra ítélve amiatt, mert még csak 2 férfival voltam együtt, és hajt a kíváncsiság. Bírom hogy a legtöbben úgy beszélnek a szexről mintha ahhoz valami hatalmas érzelmek kellenének, meg mintha bűn lenne a sok partner."


Tévedésben élsz. Akinek túl sok partnere volt, az nem jó reklám, pont az ellenkező hatást váltja ki. Miért? Mert aki eddig képes volt érzelemmentesen dugni minden szembejövővel, nagyon sanszos, hogy a későbbiekben is bármikor lazán, lelkiismeretfurdalás nélkül meg fogja tenni. Ez a bizalmatlanság pedig ahhoz vezet, hogy nem lesznek hosszú távú kapcsolataid, családod. Esetleg ha valamit hülyét be tudsz palizni, de előbb-utóbb ott is ki fog derülni a múltad, és onnantól ő is parázni fog a kapcsolatotokban, hogy vajon szíve választottja hol tömeti a muffját amikor épp nincs otthon, ez pedig fel fogja őrölni lelkileg. És hiába mondod hogy te nem fogsz később tartós kapcsolatban vagy házasságban félrekúrni, az eddigi életed alapján ez baromira nem hihető.

2012. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
2,7 éve nem kúrtam félre, hihetetlen hogy itt mennyi besavanyodott általánosító ember van!
2012. okt. 14. 16:34
 14/49 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindenki olyan ám mint te. Elég röhejes, hogy azt hiszed, egy házasság halálra van ítélve, mert valaki nem feküdt össze fűvel-fával. Nem mindenkinek ez az életcélja. Valaki életreszóló, stabil párkapcsolatot keres, akár egyetlen egy ember személyében, te pedig már tizenévese jól szétduhattad magad, mondván te aztán sokkal jobban átlátsz így mindent ennyi tapasztalattal a hátad mögött. Nem vagyunk egyformák :)
2012. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Fülünyúl ***** válasza:
80%

Kedves kérdező,


Nem hiszem, hogy mi lennénk besavanyodottak, csak azért mert nem tartjuk normálisnak, ha valaki érzelmek nélkül, nagy mennyiségű szexpartnert tud felmutatni viszonylag rövid időn belül. Azért akármennyire is nem tetszenek a válaszaink, nem az a normális amit te űztél/űzöl, nyugodtan hidd el. Irigyek sem vagyunk, mert nincs mire.

2012. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
64%
A ribancságod oklevelet érdemel...
2012. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Lifeishard ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező!


Akármennyire is rühellik az emberek az általánosítást, pont azért jöhetett létre, mert az esetek nagy részében van alapja. Te úgy látszik, abba a típusba tartozol, aki tud érzelmek nélkül szexelni, de hűséges is tudsz maradni. Hidd el, van, aki ezt nem mondhatja el magáról, és igen, a férfiak többségének a fejében az játszódik le, ha valakinek ilyen fiatalon majd' tucatnyi pasival volt dolga, amit már egy másik Hozzászóló is felvázolt...

Abban van igazságod, hogy inkább ilyen fiatalon hajtson a kíváncsiság, amit fájdalom okozása nélkül ki is tudsz elégíteni, mint férj meg gyerek mellett. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy sok pasit kell "elfogyasztani" fiatalon. Fontos a helyes önismeret. Van, aki tudja hogy erre van most szüksége, van, aki tudja, hogy nem. Neked úgy tűnik, megvan, de ne ütközz meg azon, hogy a többség fel van háborodva. Sok tizenéves felelőtlenül teszi, amit tesz, a felnőtté válás hajtja... Az én párom is ilyen idős korában vesztette el a szüzességét, de utána még 3,5 évig együtt volt a sráccal. Lehet ésszel, felelősséggel (és érzelmekkel) is korán kezdeni. A baj az, hogy a többség nem így csinálja.

26/F

2012. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
64%

És ki fog egy ringyót feleségül venni?


35F

2012. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Lifeishard ***** válasza:
74%
Arról az érzelmi pluszról nem is beszélve, hogy annak adja a szüzességét, akit szeret. 15 évesen még nehéz eldönteni - nem is azt, hogy "szerelmes vagyok", hanem hogy "ki méltó arra, hogy megajándékozzam a szerelmemmel és az ártatlanságommal". Teljesen más élmény, ha szerelemből csinálja, vagy ha "csak úgy megtörtént, mert már ideje volt".
2012. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
50%
Rib@nc.
2012. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!