Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért háborogtok azon ha egy...

Miért háborogtok azon ha egy lány 15 évesen veszti el a szüzességét, és van pár egyéjszakás kalandja tizenévesen?

Figyelt kérdés

Olvasom itt mindig a sok szöveget, hogy éretlen a szexre ennyi idősen, meg élvezni se tudja. Meg biztos hogy terhes lesz, már mitől lenne az? Ennyi idősen nem fogyatékos az ember csak fiatal, ugyanúgy képesek védekezni a legtöbben. Meg hogyha korán kezdi és sok pasival van együtt, akkor ki fog égni stb.

Na én magamon semmi ilyet nem tapasztaltam amit mondtok, elmúltam 21 éves, szóval nem a "tini okoskodás" beszél belőlem.

Én 15 évesen lefeküdtem 2 hónap után az első barátommal, igaz ő már 20 éves volt. És élveztem az elsőtől kezdve minden aktust, ugyanúgy mint jelenleg. Persze lehet azért mert a pasi tapasztalt volt. 16-17 évesen pedig jópár fiúval/ férfival kipróbáltam érzelmek nélkül. És érdekes, soha a terhesség gyanuja sem merült fel, nem kaptam el betegségeket. És nem érzem magam kiégettnek 21 évesen 11 pasi után sem, és nem okozott bennem semmilyen lelki törést. Ugyanúgy kívánom a szexet most is, és örülök neki hogy tizenévesen kiéltem magam, nem apácaként itthon ültem.


2012. okt. 14. 16:16
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
2012. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek sok korábbi hozzászólóval, nálam is kizáró ok lenne, ha tudnám rólad azokat, amiket leírtál. Örülök hogy te büszke vagy rá, de én leszarom, nálam ez tök negatív és gondolhatsz akármit, szerintem érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy nem biztos, hogy te látod jól a dolgokat. Régen senki nem dugott össze-vissza mindenkivel mégis sokkal jobban működtek a házasságok, mint manapság, amikor vannak ilyen lányok, hogy szépen fogalmazzak, mint te, szóval ezt is egy nagy baromságnak vélem. Persze ha neked ez jó, hát istenem, csináld, de ne büszkélkedj vele, mert megszívod. :D
2012. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Sokan úgy írtok mintha az embereknek a homlokukra lenne írva a partnerszám. Miért? Ha a jövőben lesz még komoly kapcsolatom, mégis honnan fogja megtudni a férfi hogy én hánnyal voltam ezelőtt? Sehonnan! Majd azt mondom hogy 3-4 el, mint ahogy a mostaninak is ezt mondtam.

Olyat meg ne írjatok hogy de kiderülhet bárhonnan. Egy átlagos méretű városban nem sok esély van erre, meg persze nem biztos egyáltlaán hogy a saját városomban találok párra. Tegyük fel a vőlegényemnek ezt mondja egy régi barátnőm hogy én hú de mennyi pasival voltam. Szerintetek majd hisz neki? Több kapcsolatomat is próbálták rosszakaró lányok elrontani azzal hogy ribancoztak, de egy férfi se hitte ezt el. Másrészt a külsőm és az életstílusom szinte teljesen hihetetlenné teszi azt hogy én ribanc lennék. Nem jártam és járok bulizni soha, nem hordtam soha hivalkodó ruhákat, mert jó alakom sincs, még szégyenlős is vagyok, és csendes.

2012. okt. 14. 17:15
 24/49 anonim ***** válasza:
81%
Lol szépen állsz hozzá:D Még össze sem fogtok jönni, de már akkor hazudni fogsz neki:D Képzelem mi lesz utána. Amúgy meg most magad ellen beszéltél. Hogy ha szerinted normális dolog akkor ne hazudj mond a szemébe hogy te ennyivel voltál. Ha hazudsz akkor csak az ellenkezőjét fogod bizonyítani amit te mondasz most és akkor mégis csak nekünk van igazunk:D Szal ezt most bebuktad:D
2012. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
71%
szerintem is para, hogy ilyen alapvető dolgot nem tudsz elmondani neki. Később lehet azt nem mondod majd el kitöl vagy terhes, mert úgysem tudja meg? Ribanc vagy, ne erölködj.
2012. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
74%

Mekkora egy hazudós rib@nc, te jó ég... :"D Nevetséges vagy. Tudod, egy jó párkapcsolat alapja a BIZALOM (bár nem tudom, ismered-e ezt a szót... valószínűleg nem). Ha már eleve hazudsz, akkor az egész halálra van ítélve. Inkább állj be hivatásos k*rvának, elmondásod szerint ahhoz értesz. ;)


[link]

2012. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
37%
Nemcsak ribanc vagy, hazug is. A nagyobbik baj az, h a nők többsége ilyen értéktelen selejt, mint te.
2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
35%

MONDOK ÉN VALAMIT GYEREKEK:


Legyen akár NŐ akár PASI, akkor és annyit du@ és szo@ amennyit akar. Ha igényes kívül belül,és még esetleg okos is (bár ez sem kell a szexhez túlságosan)akkor hol a probléma? Mindenkinek van saját élete,és valóban akinek van egy kis esze az hamar rájön,hogy időben kell kiélnie mindenkinek magát amihez nagyon másnak SEMMI köze. És nem pedig házasság alatt...ENNYI. És ha én megdugo@ ma 10nőt,akkor megdugo@ 10et és? Ja,és ha nő lennék és lefeküdnék ma 6pasival? Ja akkor már ribanc lennék?HAGGYUK EZT. @urva érdekes,hogy a női társadalomban nem lehet azt elfogadni,amit a férfi társadalomban ellehet. Ne legyetek már gyerekesek. És szerintem SEM kell érzelem a szexhez főleg ha kalandról van szó.


24/F

2012. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
64%

Jesszus honnan szalajtották ezt a barmot és a kérdezőt?

Az hogy ki kell élni magad az nem azt jelenti hogy végig kell qratnod magad az egész várossal hanem hogy éld boldogan és függetlenül az életed.

Amúgy jó kis kapcsolat lessz ez kapásból hazugságra épül, hát grat.Szerintem ha tudná hány férfival voltál nemhiszem hogy összejönne veled....

2012. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
83%

Én nem hiszem,hogy attól leszel olyan rohadtul tapasztalt,hogy már 11 egy pasival voltál és ezért nem fogsz később félremenni.Én az első barátommal vagyok együtt már 3 éve és nem igazán érzem,hogy mellette ne tudnék élni és ne szereztem volna tapasztalatokat vele(elég sok mindent kipróbáltunk együtt már az ágyban és azon kívül is).Nekem a minőség számít és nem a mennyiség.Nem vágyok másik pasira.A kapcsolatunk pedig tök jó,én simán leélném vele az életem és tudom,hogy nem bánnám meg,mert szeretem őt.Itt kardoskodsz amellett,hogy ne ítéljenek el azért,hogy hány pasival voltál,miközben te is elítélsz másokat,akik csak egy,esetleg két sráccal voltak együtt,mert hogy ők biztos félremennek majd,mert nem élték ki magukat(utálom ezt a kifejezést,ez egy csak kifogás).

De mesélek egy történetet is,nővérem is elég fiatal volt az első barátjánál,2 évig jártak,utána találkozott a férjével,akivel lassan 15 éve vannak együtt és van két kis gyerekük.Szóval nem mindenki lesz ribanc,aki fiatalon veszíti el a szüzességét,én ez alapján nem ítélek el senkit.Mindenkinek magánügye.


22L

2012. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!