Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10 évesen már nem szűz :OO?...

10 évesen már nem szűz :OO? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiú ismerősöm(nem magyar). Nagyon rendes, aranyos, segítőkész. Nagyon vallásos, és megkérdeztem tőle, hogy miért. Elmondta, hogy Jézus megszabadította a bűneitől. Azt mondta, hogy a múltja borzalmas, mert 9-10 évesen elvesztette a szüzességét...Nem tudja, hogy hogy történhetett,de azt mondta, hogy nem tudott leállni a szexel. De már más ember lett.

Egyszerűen lesokkoltam. Mi a véleméynetek erről?



2012. okt. 13. 17:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
ha annyira bizonygatod, hogy nem hazudna....akkor minek tetted fel a kérdést ?:D:D:D
2012. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akor szerencsés volt enyi nem kel tul filózni . felál egy 10évesnek is nekem lagalábis felált. Ez kehet hogy igaz . Csak a tőbi kamu gyanus XD Jézus meg szexfügőségtől mentete meg meg má más ember let lol. Jézusnak ha létezne más dolga lene mint nimfómániát és alkoholizmust a jóléti álamokba kezelni vagy raszista ami érthető hogy haragszk a zsidókra . De akor meg nem csak a niggereken nem segitene hanem a cigányokon se. Ezcsak egy hitéritő XD
2013. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!