Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan pasi, aki tud várni...

Van olyan pasi, aki tud várni a szexel házasság utánig?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a válaszokra :)
2012. okt. 1. 18:28
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%

Azért a legyet is röptében és a házasság előtt nem szexel között vannak átmenetek.


Nem kell szélsőségekben gondolkodni.

2012. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Igazából az én párom várt volna rám éveket is, ha akartam volna. Szűz voltam még, mikor elkezdtünk járni. És az elején még én magam is úgy gondoltam, hogy esküvőig nem lesz szeretkezés. De aztán győzött a szerelem. Lesz majd esküvő is idővel, de egyelőre csak örülünk egymásnak. :) És nem bántam meg, hogy odaadtam magam neki. Meg szerintem ő sem. Mert csodás vele minden. És noha nekem nincs tapasztalatom más férfival, meg talán neki sincs olyan sok lánnyal (talán max 5), de azt mondta, hogy jó vagyok. Szóval ha ő élvezi velem, és én élvezem vele, akkor azt hiszem, nem kell attól paráznunk, hogy a rossz szex miatt fog tönkremenni a kapcsolatunk. :D
2012. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
Én tudnék várni, szerintem úgy az igazi... romantikusabb is, meg ez lenne a normális, csak manapság nem valami elterjedt dolog:)
2012. okt. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Miért is lenne ez a normális?
2012. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

van, de sokmindentől függ.

miért kérdezed? vallásos vagy más szemszögből?

2012. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:51

Na, neki magyarázhatod... Szerinte nincs különbség....

2012. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
de imádom az ilyen médiumokat, akik 2 semmitmondó hozzászólásból eldöntik, hogy a kérdezőnek milyen véleménye van miről...
2012. okt. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
mellesleg a szélsőségekkel dobálózás pont az igénytelen emberek jellemzője
2012. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
#20 válaszolónak lett írva nem a kérdezőnek mert a hozzászólásából úgy néz ki mintha csak ez a két csoport létezne.
2012. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
akkor viszont egyetértek
2012. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!