Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai vilagban miert tartjak...

A mai vilagban miert tartjak "betegsegnek" a szuzeseget?

Figyelt kérdés
12 evesek mar szexelnek ez szerintem undorito es haszontalan,karos hiszen ha tul koran elkezdi a szexualis eltet rengeteg borzaszto hatasa lesz\lehet a jovoeben.Szerintem 1 lanynak a szuzesege kelene az 1ik legnagyobb kincse amit annak az 1 szemelynek kel majd oda adjon aki az igazi szerelme.Ha mar enyire nemtudnak parancsolni a hormonaiknak maszturbajanak.Vagy en vagyok elmaradot es ostoba vagy a vilag egyre elkorcsosultabb.Valaszaitokat varom.

#maszturbálás #szexszuzeseg
2012. szept. 30. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan egyértelmű életkor amikor valaki szűz vagy nem kell, hogy legyen. Az nagyon felszínes rendszer lenne, mert: Ha semmit nem tudunk az illetőről ezen a paraméteren kívül, ez alapján pusztán, hogy ismerheted mi történt az emberrel és milyen a személyisége stb. Nagyon sok mindentől függ az, hogy egy adott egyed mikor veszti el vagy elveszti-e egyáltalán. Amikor egy embernek erről a paraméteréről véleményt alkotunk az életkora függvényéven, nagy botorság és teljesen faramuci dolog azt állítani, hogy sz@r ember.
2012. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Eben igazat adok h az eletkora nem lehet anyira tamaszkodni de azt neked is bekel latnod h amig a tested nem eret ere nagy problemak is kisulhetnek termeszete h akivel elveszti valaki azt eleg fontos lene megismernie es termeszetesen szeretnie is.
2012. szept. 30. 20:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Miért?


Mert az emberek többsége buta és tudatlan, emellett még befolyásolt is. nincs önbizalma, és meg akar felelni a társadalomnak. Ezét van fészbúk láz, azért van szőrtelenítési láz, ezért van hajbeültetési láz, ezért van ciki a szüzesség láz, és akkor még sorolhatnám napestig.


Épeszű embernek meg se fordul ez a fejében, aki meg csak ezen gondolkozik annak inkább szakemberhez kellene fordulnia mint dugnia.

2012. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mert egyre jobban elkorcsosul a világ a legtöbb szülő nem nevel mindent rá hagy a gyerekre,nem foglalkozik a gyerekkel,sok gyerek birka aki megy a többi után éretlenül,aki szerint ciki a szüzesség és normális hogy 12-15-16 évesek szexuális életet élnek nagyon el van tévedve és baj van az értékrendjével és az önbecsülésével
2012. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem beszólni akarok, de elgondolkodtatóan sok helyesírási hiba van a hozzászólásodban.
2012. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
disgráfiás vagyok,nagyon oda figyelek de nem mindig sikerül mindent jól leírni,te meg baromira unatkozhatsz,hogy ezzel vagy elfoglalva,kinek hány helyesírási hibája van
2012. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írtam, hanem, mert így, ha más is elolvassa amit írsz, úgy a véleményed egy másik dimenzióba kerül.
2012. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hat na a helyesiras fontos dolog de van h a bienytyuzet nem megyrendesen vagy megcsuszik a kezed elofordul es szerintem nagyon udvariatlan ezeket kijavitani.Az en szuleim sosem tiltotak semitol de ha valami erdekelt nyugotan megkerdezhetem toluk es valaszoltak(termeszetesen anyukamtol apuval eleg kinos lene 1ien beszelgetes:))mikor kicsivoltam anyam a szamba dugot 1 szal cigit es baromira nemttetszet de ezt csak azert csinalta h lasam menyire rosz es h ha megnovok neakarjak cigizni.Unnepekor ihattam 1 kicsike alkoholt igy megismertem es tudtam h artalas de van par ami finom es azokbol nagyritkan evente 1 2 alkalommal ihatok is 1 kispoharal .Nos drogok kozeleben sosem voltamde nemis akarok a szexualis kerdeseimel pedig anyukamhoz nagyobb testveremhez es az internethez fordultam igy rengeteget tanultam.Engem az nagyon meglep h a mostani fiatalok gyavak megkerdezni az ieneket meg ha a szuleiktol szegyelik is ott van az internet ahol nevek nelkul lehet kutakodni szerintem a net a tqanulasra es szorakozasra van epp ezert kelene ere hasznalni es nem csak a facebook profilkepet cserelgetni meg comentelgetni .Picit hosszu let de remelem nemuntatott senki tem :)
2012. okt. 1. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!