Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai vilagban miert tartjak...

A mai vilagban miert tartjak "betegsegnek" a szuzeseget?

Figyelt kérdés
12 evesek mar szexelnek ez szerintem undorito es haszontalan,karos hiszen ha tul koran elkezdi a szexualis eltet rengeteg borzaszto hatasa lesz\lehet a jovoeben.Szerintem 1 lanynak a szuzesege kelene az 1ik legnagyobb kincse amit annak az 1 szemelynek kel majd oda adjon aki az igazi szerelme.Ha mar enyire nemtudnak parancsolni a hormonaiknak maszturbajanak.Vagy en vagyok elmaradot es ostoba vagy a vilag egyre elkorcsosultabb.Valaszaitokat varom.

#maszturbálás #szexszuzeseg
2012. szept. 30. 18:36
1 2
 1/18 Évike147 válasza:
91%
igen, egyre korcsultabb a világ, de ez ellen csak a szülők tehetnek..
2012. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen szexelnek 12 évesen, sőt 14 évesen is. 15 és afölött kezdik általában. Ez a 12-13 évesen kezdik a fiatalok ez egy elterjedt hülyeség aminek semmi alapja nincs, de "mindenki" ezt mondogatja.
2012. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts. Nem mind1ik 12 éves sőt 14-15-6 éves lány sexel ez főképp a nevelésen is múlik sztem.
2012. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
elkurvult a világ ez van... :-/
2012. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Csak beteg emberek tartanak normális dolgokat betegesnek, ne feledd!
2012. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
qva net..uccsó válasz mínusz:D
2012. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert a hippi-korszak érezteti utóhatását az akkor fiatal, ma már szülő generáció révén.
2012. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mert az ilyen gondolkodású emberek vannak többségben, ezért ez a közvélemény. Ha szűz vagy, gáz vagy. Én 27 éves koromig voltam "beteg", és csak hátrányom származott belőle. Szerintem nem érdemes túlbecsülni sem ezt a dolgot, amint lehet el kell veszíteni és kész. Persze nem mindegy, hogy kivel, nem kell félreérteni...

27/f

2012. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert amerikai megalomániás mintára úgy értelmezi a legtöbb paraszt a szabadságot, hogy mindent lehet. Ennek az az eredménye, hogy a másik paraszt, aki máshogy fogja fel (semmit nem muszáj elv) az lúzernek, betegesnek, nyomoréknak, balf@sznak, sérültnek, "degázmár8takarodj"nak stb. számít.
2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Teny h azert 27 evesen nemart ha mar nem vagy szuz de szerintem ugy 18 minimum elkelene mulni hisz meg 18 evesen sem vagy teljesen kifejlodve ep ezert kelene vele varni.SZERINTEM.
2012. szept. 30. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!