Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aszt szeretnem kerdezni hogy...

Aszt szeretnem kerdezni hogy ha egy fiu elveszi a baratnoje szuzeseget joban beleszeret vagy joban huz hoza? Vagy ez csak duma?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 00:20
 1/10 anonim válasza:
Az előző pasimmal 1sők vtunk 1másnak...nálunk télleg hatalmas ragaszkodás alakult ki
2011. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiú szereti a lányt, akkor ez igaz.
2011. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nalunk is ugyvolt es szerintem is.es nem is tudnam elkebzelni masal.es nem is kivanom csak vele
2011. jún. 24. 00:23
 4/10 A kérdező kommentje:
17eves fiu vagyok a baratnom 15.es mar 1eve egyut vagyunk
2011. jún. 24. 00:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyelvtannal foglalkozz még, ne a szexszel.
2011. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat bocs erdelyi vagyok
2011. jún. 24. 20:51
 7/10 anonim válasza:
attól azért még írhatnál helyesen,főleg h aláhúzza piros vonallal
2011. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában a lányok akivel elveszítik a szüzességüket ahoz ragaszkodnak..
2011. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hello! A kérdésedben kapásból 4 helyesírási hibát találtam, amire nincs mentség! Először tanulj meg helyesen írni, aztán csajozz! Hidd el, ez a lányoknak is fontos!

aszt -> azt

szuzeseg -> szüzesség >>> mindig 2S [ezt a viccből is tudjuk! :)]

joban -> jobban

hoza -> hozzá

Azt hogy ékezetek nélküli karaktereket írsz, arra pedig 1 mentség van csak, hogy külföldről írsz, ahol nincs magyar nyelvű billentyűzet! Remélem így van!


-egyéként meg ha egy fiú elveszi egy lány szüzességét, utána jobban húz haza! :D

2011. jún. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérdez valamit a gyerek, aki nem tehet róla, hogy a trianoni szégyenvonal mögé a született. Nem tehet róla, hogy valószinüleg nem magyar billenytüzete van, ezért képtelen ékezeteket produkálni. Söt, még az sem biztos, hogy megadatik neki a lehetöség, hogy magyar létére nagyar iskolába járjon. Ö várja az értelmes választ az értelmes felnöttektöl, miközben a válaszolók többsége a helyesírásával van elfoglalva. Már a kérdésböl kiszúrtam, hogy erdélyi a gyerek és nem a hibák, hanem igenis a szép ízes magyar miatt. "húz hozzá" ilyet nem igazán nem tür már meg fiatalság slangje határon innen, a föfaluban meg föleg nem.

Ez nem egy irodalmár oldal és nem nyelvtan vagy helyesírási verseny.


De az én válaszom :

Igen, legtöbb esetben valóban jobban húz a lány ahhoz a fiúhoz, akinek elöször adta magát.


(..és még mielött valamelyik helyesírási világbajnok leugatna: 14 éves korom óta élek külföldön és a német billentyüzetemmel, legnagyobb igyekezetem ellenére sem vagyok képes hosszú ö-t és ü-t produkálni)

2011. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!