Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok, és már leszere...

15 éves vagyok, és már leszeretnék feküdni a barátommal, csak 1 baj van, túlzottan szőrős vagyok! Elöl még semmi gond, de hátul is. Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
és nemtudom sehogyse eltávolítani:(
2008. máj. 16. 17:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha végképp nem tudsz vele mit kezdeni keress egy fiatal kozmetikus csajt és beszéld meg vele a problémádat, biztos tud tanácsot adni. Vagy esetleg le is szőrtelenít ha megkéred. Sok sikert!
2008. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kell itt sehova sem menni :P Elég, ha ollóval levágod szép rövidre (lehetőleg ne vágd meg magad), utána pedig leborotválod. Azt a tükrös megoldást javaslom én is.. Ha már gyakorlott leszel nem lesz szükséged tükörre :) Lehet, hogy a borotválást sokszor kell csinálni, de megéri ;-) Pasik nagyrésze mindig beindul egy csupasz vagy nagyon kicsit szőrös nunci láttán :)))
2008. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi neked a "túlzottan" szőrös. Én már láttam olyan lányt, akinek kétszer annyi szőre volt, mint nekem. Hátul is. Bizonyos helyeken pont olyan bundája volt, mint az állatoknak... és ő nem vágta sehol, mert szerintem beleőrült volna.

Úgy tudom, azóta két gyereke van. Az egy dolog, hogy nem mindenkit zavar - de van, akinek még tetszik is.

2008. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet, csak én nagyon gusztustalannak találom...és hát...muszály lesz vele vmit csinálnom!:S
2008. máj. 18. 13:20
 15/16 anonim válasza:
hát hallod amikor én elkezdtem borotválni nekem is nagy volt:D ezért kell előszőr ollóval, ahogy az előbb mondták:Pcsak tényleg vigyázz nehogy megvágd magad, mert uhh nekem nagyon sokszor előfordult h véreztem is.S
2008. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
gyantát magadnak is tudod... legjobb mód szerintem, másrészt szerintem hamarabb kellett volna kezteni a szörtelenítést és akkor nem nő meg ennyire:) ha nem is a barátod miatt maganak igen, igényesség, higénikus stbstb
2008. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!