Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves vok. Velem van a gond? :S

21 éves vok. Velem van a gond? :S

Figyelt kérdés
21 éves vok és nincs barátnöm. persze volt pár. de mindeggyik rosszul végzödött nem tartom magam 1 "utolsó" pasinak odafigyeltem rájuk meg minden. nemértem h miért van az h legtöbb csaj miért ilyen. törödtem velük. nem hanyagoltam el őket. lassan kezdem azthinni hogy velem van a baj!? :S hol lehet valami "normális" csajt találni aki nemfut el mihást ugy gondolja?
2011. jan. 24. 23:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
51%
Hát öregem dettó, annyi más h én már máshogy gondolom!!! Én már nem is akarok normális nőt!! Én sem vagyok csúnya gyerek, punci bármikor terem, de barátnő felesleges, csak tönkrebasz minent, most kezd el élni, és 4-5 év múlva térj vissza erre a problémára!! ÉN most tökéletesen boldog vagyok így!!! Hajrá Tesó
2011. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A hiba nem az ön készülékében van.
2011. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


A mai lányokat nehéz megérteni. Túlságosan befolyásolja őket a média, a környezet, a szappanoperák. Nagyon nehéz olyan lányt találni, aki 18-20évesen elég komoly egy érett kapcsolathoz. Ilyenkor még a shoppingolás, pasizás, bulik mennek...

Persze tisztelet a kivételnek.

Én 24vagyok, és bár nem lehetünk együtt, mindent megteszek azért, hogy változzon. Nem riaszt vissza a sok nehézség.

Ne adjátok fel, vannak olyan csajok, akiket szeretnétek, és akik viszonoznák ezt, csak lehet, nem jó helyen keresitek!

24L

2011. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet! Én összejövök veled! 18 éves vagyok és nem szeretek futni ezért nem futok el!
2011. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
adj valami email cimet vagy msn-t, azt majd meglátjuk.
2011. jan. 25. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:
ez nem mindig igaz. bátyám 18, barátnője 17 vagy 18. minden nap elmegy hozzá 2,5-3 órára este. nem válnának el semmi pénzért.
2011. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én így vok a pasikkal... volt pár kapcsim, mindig a "hülyék" találtak meg...elegem lett, és már nem feccölök fölös energiát 1 kapcsiba ...f*szt bármikor találok, veszekedés, féltékenység, állandó ellenőrízgetés meg nem hiányzik...így van mint előttem mondták, te is rájössz majd . :)

20/L

2011. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szesze ***** válasza:

Ez nem a lanyokkal vagy a fiukkal van igy hanem egyes emberekkel. Egsyzeruen van aki ilyen. En 14 eves korom ota kapcsolatot szertnek na de veelm soha senki. Ugy, hogy most en is atmentem hulyebe es osze visza pasizok bulizok pont ugy ahogy fent leirtad. Ilyen az elet.


19L

2011. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem a megértéssel van gond hanem az némeik vagyis a többség felfogását nemtudom megérteni hogy lehetnek a vilálon ekkora ku..ák :S
2011. jan. 26. 21:07
 10/18 Dr.Sör Kálmán válasza:
0%

Szia!


Dr.Sör Kálmán vagyok psychológus. A kapott információkból arra következtetek, hogy Psychotikus Nácizmusban szenvedsz. Ez egy nagyon ritka és gyógyíthatatlan agyrém, amely mumusod lesz életed végéig és tovább. Sikeres gyógyszer tesztet még nem végeztek el, így jelen állapotban, a betegség gyógyítása nem lehetséges!

Pár hasznos tanács: Ne fogyassz rákot, vagy bármilyen tengeri állatot és kerüld el a csonthélyas mediterrán gyümölcsöket.



Tisztelettel: Dr. Kálmán

2011. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!