Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a gond vagy a...

Velem van a gond vagy a csajjal, hogy nem fért be?

Figyelt kérdés
Egy csajjal voltam eggyüt 15 percen keresztül újjaztam és nem fért neki a péniszem(én 14 éves vagy, ö 13)4fajta pózba próbáltuk sehogy se ment!velem van a gond vagy a lánnyal?
2011. márc. 9. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mekkora a farkad?
2011. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindkettőtökkel. A legnagyobb baj a korotok.

Amúgy veled nem lehet gond. Csak még nincs felkészülve rá a csaj.

De ez nem gond.

2011. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
"én 14 éves vagy, ö 13" Inkább meséket nézzetek! Ne b*szatok!
2011. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Veled van a baj!


15 percig bírtad csak?

Lehet arthritises a kezed, fordulj vele azonnal orvoshoz, és kapsz rá valamit, amitől majd jobb lesz!

2011. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég,hogy hülye még szaporodik is...
2011. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
undorítóak vagytok... bár az apád lennék...
2011. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

1: 18 éven aluliak nem jöhetnek erre a részre!

2: Te még kis takony vagy ehez!

3: A 14 ÉV ALATTI SZEXUÁLIS EGYÜTTLÉTET A TÖRVÉNY BÜNTETI!! Úgy hogy GRATULÁLOK!! Talán meny vissza még kicsit a játékaidhoz!!!!

2011. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 RaksashaGirl ***** válasza:
26%

Utolsó.. Csak akkor bünteti, ha az egyik fél több mint 18, és nem beleegyezéssel történik. Amúgy meg elég sokan 16 évesen vesztik el.. legalábbis ekörül. 14 vagyok, és a két évvel idősebb pasimmal vesztettem el. És? Túl gyakran általánosítotok már. Lehet hogy két tök normális gyerekről van szó. Mint az én esetemben is. Akkor gáz ez, ha csak a menőség miatt csinálják, meg azért hogy felnőttesebbek legyenek. Ezeket megértem.. De most tényleg: NE ÁLTALÁNOSÍTSUNK MÁR KÉREMSZÉPEN!!!

Amúgy meg első alkalommal nem mindenkinek jön össze.. :) Nálunk a fiú volt olyan zavarban, hogy fel sem állt szegényemnek. Azóta nincs ilyen probléma.. De egy kérdés: Azért a védekezésre gondoltatok ugye?

2011. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
58%
Megsúgom, ha esetleg megtörténik a szexuális aktus, akkor büntethető leszel, drága!
2011. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:57


"Lehet hogy két tök normális gyerekről van szó."


rátapintottál a lényegre... a hangsúly a gyerek szón van...menjetek inkább legózzatok picit,de 14 évesen ne dugjatok könyörgöm...20 éves korodra akkora pinád lesz hogy megfordul benned egy kombájn

2011. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!