Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok, és már leszere...

15 éves vagyok, és már leszeretnék feküdni a barátommal, csak 1 baj van, túlzottan szőrős vagyok! Elöl még semmi gond, de hátul is. Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
és nemtudom sehogyse eltávolítani:(
2008. máj. 16. 17:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
mi az hogy nem tudod eltávolítani?:O epilátort és gyantát én nem ajánlamán meg nagyon fáj:Sszóval a legkényelmesebb ha leborotválod és annyi.utána persze vissza fog nőni szal ismételni kell:D
2008. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Világos szőröd van vagy fekete/sötétbarna? Ha világos (szőke) és nem túlzottan hosszú az bizonyos pasikat lázba hoz, begerjednek tőle. De a feketétől/sötétbarnától spec. undorodom :D Elöl meg vigyázz a borotvával, bele ne vágj a húsba.. xD

Amúgy pedig a Veet szőrtelenítő család termékeit tudnám ajánlani, az sokkal jobb mint a borotva, nem ís fáj, nincs veszélye. Vegyél egy veet-et és kend körbe magad majd húzd le a lapáttal. Tuti siker, és nem is látszik még a szőrtüszők nyoma sem!

2008. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elöl letudod borotválni hátul is menni fog. Csináld az, hogyha a hüvelybemenet körül akarok leszedni akkor az egyik lábadat fölrakod vhova! (Kb térmagasságba legyen a lábad) és úgy mindjárt könnyű dolgod van. Ha a bal oldalt akarod leszedni akkor a bal lábadat rakd föl.. ugyanezt fordítva. De segíts rá a másik kezeddel is, feszítsd meg egy kicsit a bőrt, h ne vágd meg magad. remélem tudtam segíteni :)
2008. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
akarod* bocsi a hibákért :S Amúgy, ha ez nem megy vagy túl bonyolult akkor állj vagy guggolj egy tükör fölé és úgy csináld.
2008. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak az a rossz még, hogy nem rövid...:( és már nagypn idegesít:@
2008. máj. 16. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod eltávolítani?.. Epilátor borotvafej?
2008. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és ha túl hosszú, először vágd rövidebbre ollóval.
2008. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én is TÖKÉLETESEN ugyan ebben a hejzetben voltam a barátommal másfél éve. De hát már szerettem volna velelenni. szerintem borotváld le. és ha unod meggondolhatod magad és később válthatsz másra, drasztikusabbra. de persze az fáj is ám rendesen. ugyhogy én a borotvánál maradok. de megbántam, nagyon erős lett a szöröm. De igyis-ugyis csinálni kel, ugyhogy ez marad. ott mással nagyon fáj. Borotváld le. megéri, nekem elhiheted
2008. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úúú köszi szépen!! Azt hittem eddig ez hülyeség...de akkor mégsem!! Naon köszi!:)
2008. máj. 16. 20:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha szadista hajlamokkal megáldott csaj vagy akkor epillátort javasolok, 2 hétig tuti nem nő vissza a szőr, elölre is lehet használni ha nem túl érzékeny a bőröd. A gyanta is jó előre,de csak kozmatikus csinálja.
2008. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!