Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezelott 5napja elveszitettem...

Ezelott 5napja elveszitettem a szuzessegemet! A paromal nm vedekesztunk de idoben ki vette! Nekem egy par napja nagyon faj a mellem s a mellbimbom . Szerintettek terhes vagyok? Minnl surgosebb valaszokat kernek tolettek!!

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 15:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mellesleg ezen az oldalon mi segít rajta? Most vagy megtartja a babát vagy elveteti. Szerinted a gyakorikérdéseken csinálnak abortuszt vagy mi?
2009. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
tanácsot kér,és VÉLEMÉNYEKET.
2009. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ennyire oltogatni!


A terhességed attól is függ, hogy hány éves a párod. Ha még fiatal vagy akkor igen lehetsz terhes mert már az előváladék is tartalmazhat spermiumot.

Ha idősebb akár meg is úszhatod a várandóságot. Akárhogy is legyen, máskor ne legyél ilyen felelőtlen.


Azért azt megsúgom, hogy 40 éves vagyok és 10 éve élek úgy a párommal, hogy időben megszakítjuk a közösülést.És még nem estem teherbe.

Ezt csak azért írtam le, mert mindenkinek másképp működik a teste. És amíg rá nem jön az ember, és nem ismeri meg magát a kor előrehaladtával, addig bizony óvszer vagy fogamzásgátló marad!


Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
hiába, dugni is meg kell tanulni :D Ne legyetek már ilyen buták! Mindig legyen óvszer! mindig! Ilyen fiatal korban (a kérdésből gondolom, h az vagy) még a fogamzásgátló is veszélyes. A megszakítás nem védekezés, és megvan a veszélye, h a fiú mégse veszi ki. Látom nem volt a suliban felvilágosító óra, de még otthon sem.
2010. aug. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ha idősebb akkor is lehet így terhes, de mindegy...
2010. aug. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!