Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszitettem a szuzessegemet....

Elveszitettem a szuzessegemet. Mit tegyek h ne gondoljak mindig arra?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tudod, ez azért érdekes, mert amikor én elvesztettem, akkor utána magam is meglepődtem, hogy nincsen bennem semmi olyan érzés, hogy hú, már nem vagyok szűz. pedig nagyon szerettem, akivel lefeküdtem, és most is együtt vagyunk. sosem éreztem semmilyen változást magamon lelkileg.
2008. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

mármint mire ne gondolj? arra hogy elveszítetted?

ez normális mert ez neked új érzés és most csak erre tudsz gondolni hogy túl vagy rajta

szóval nem kell aggódni :)

2008. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én arra lennék kíváncsi, hogy miért nem akarsz rá gondolni? Rossz volt?:S
2008. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem volt rossz,nagyon jou volt de nagyon szerettem a pasit de ot en nem erdekeltem miutan megtortnet,,
2008. aug. 8. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csak arra gondolj, hogy jó volt |nem sok mindenkinek jó először|:) És hogy találsz biztosan hamarosan egy olyan srácot, aki szeretni fog, és akivel még sokkal jobb lesz:)
2008. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval csak kihazsnált,nah ez így elég rossz lesz,ne hogy kihasson majd a többi szexuális életedre,mert akor nehéz lesz és görcsös leszel :(
2008. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
figyi ez olyan mint az első csók én mikor még nem vsókoloztam azon tömpregtem milyen jó is azoknak akik már csókoloztak asztán megtörtént a csók és utána nem is volt olyan nagy dolog
2008. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj hogy ezen rágodsz! Az első mindenből hihetetlen nagy élmény....legyen az akár csak egy csók!
2008. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!