Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezelott 5napja elveszitettem...

Ezelott 5napja elveszitettem a szuzessegemet! A paromal nm vedekesztunk de idoben ki vette! Nekem egy par napja nagyon faj a mellem s a mellbimbom . Szerintettek terhes vagyok? Minnl surgosebb valaszokat kernek tolettek!!

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 15:41
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
77%
igen
2009. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Elképzelhető, de nem a legnagyobb a valószínűsége.

Amit tudni kell így amatörként az előváladékban is van anyag amitől terhes lehetsz.

Ezt így nem lehet megomndani a mellfeszülés ennek is lehet a jele, de másnak is.

2009. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha terhes is vagy ennek még nincs tünete 5 nap után.Majd az aktus után kb.:2 héttel, a beágyazódás után.

Legközelebb védekezz, a megszakítás NEM védekezés.Az előváladékban is lehet sperma, attól is teherbe eshetsz!!

2009. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
73%

hány éves vagy???

én ez alapján max. 13-14nek nézlek, akivel még el lehet hitetni, h "ha időben kiveszem, nem lesz baj!"

jéézusooom!!

hova tart ez a világ??

te még készen sem állsz a szexre ezt jobban meg kellett volna gondolnod...

és igen, lehetsz terhes, mivel nem védekeztetek, és kerülhetett sperma a hüvelyedbe, és mint azt mindenki tudja, aki végigülte 8.ban a bioszórákat, EGYETLEN SPERMIUM IS ELÉG A MEGTERMÉKENYÍTÉSHEZ!!!!


csak sajnálni tudlak... nekem ennyi idősen is több eszem volt...


16/L

2009. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
igen lehetsz terhes, 2-3 hét múlva csinálj tesztet. addig is kellemes idegbajt!
2009. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
lehetsz terhes! legközelebb talán "védekeszni" is kéne. de persze előbb megtanulni írni.
2009. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Mások évekig erőlködnek, hogy gyerekük legyen és neked elsőre összejött! Gratulálok kedves kismama!
2009. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

A terhesség esélye megvan,mivel ahogy előttem is leírták az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot.

Azt jegyezd meg,hogy nem attól függ hogy mennyi ideig van benned a barátod,hanem hogy milyen gyorsan vándorolnak a hímivarsejtek beléd.


Tehát hiába veszi ki,vagy hiába teszi be csak egy 30 másodpercre,azok nagyon gyorsak és a "baj" is hamar megtörténik.


Egyébként ilyenkor még nem észlelhetők a terhesség jelei,2 hét a tuti,de eseményutáni tabletta kellene.(Mármint ha még benne vagy a 72 órában).


Felelőtlen dolog volt,nem védekezni! Máskor tessék felhúzni a gumit,vagy tabletta!

Hány éves vagy?

2009. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Jajj bocs,akkor már lekéstél a 72 órás eseményutániról.

Most jön a legrosszabb dolog,várakozás...

Ugye,hogy nem éri meg az a pár perc élvezet az elkövetkezendő stresszelést?


Na,szurkolok,hogy semmi ne legyen :-)

De máskor legyetek észnél!

18/L

2009. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
mégis mit varsz, mit irjunk? neeem, lanyom, nem lehetsz terhes. majd meguszod. mi????? nem hallottál az ovszerről, pharmatex kupokról, netán a fogamzasgatlo tabikrol? tudod, ezek mind olyan cuccok, amelyek megakadalyozzák a terhességet. a skála elég széleskörű, ugyh valogathatsz. a 21. szazadban h lehet még mindig egy ilyen elavult " védekezési módszerrel " védekezni? 72 oras, azonnal!!!!!!!!!!
2009. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!