Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezelott 5napja elveszitettem...

Ezelott 5napja elveszitettem a szuzessegemet! A paromal nm vedekesztunk de idoben ki vette! Nekem egy par napja nagyon faj a mellem s a mellbimbom . Szerintettek terhes vagyok? Minnl surgosebb valaszokat kernek tolettek!!

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 15:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Sok eszed lehet, ha ennyire leszarod h teherbeeshetsz vagy nem. Főleg azért gáz ez mert az első volt neked, ezért kell nagy ügyet fordítani a védekezésre, elég a szex miatt "stresszelni" (fájni fog e stb). Dehát látom te nem stresszelsz. Biztos szép kismama lenne belőled, gondolom a barátod is kiállna melletted és támogatna. Máskor védekezz ha megúszod ezt!
2009. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
az ilyeneknek még egyáltalán nemkéne szexelniük, akik nemképesek felhúzni egy óvszert v más módon védekezni.hiába van melled, meg menstruálsz, meg stb, agyilag totál éretlen vagy. a szexet nem csak a testi érettséggel kell összekötni. ez nem játék. komoly és felelősségteljes dolog.
2009. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

időben kivette : semmit nem számít!ha egyszer belédhatolt, lehetsz terhes.. 5nap után még nem nagyon észlelhető "tünetek" vannak, úgyhogy még másfél hetet aggódhatsz ( jobbik esetben nem 9hónapot)

ha ennyire nagylány vagy, hogy már szexelsz, tudnod kéne hogy védekezni kell ha nem akarsz gyereket.. ( kb tizen-vhány éves lányra saccollak)


nem voltál bent biológiaórákon?


azért kérdezd meg anyukádat, mit szól ehhez, és mit szól hogy ha terhes leszel.. nem fog örülni az biztos


de nehogy csak téged szidjon mindenki, hanem a párodat is: hülye bunkó, ha ennyire nem gondol rád.. neki annyi, hogy azt mondja: "vetesd el vagy vége a kapcsinak" "te döntesz hogy megtartsuk-e" persze a férfiaknak nem kell gyereket szülni..

egyébként ha terhes vagy a sulidból is kirúgnak ( ha nem felsőfokú intézmény) mert rossz példa a fiataloknak



ja és még valami: ha babát vársz és abortuszra mész lehet hogy soha többé nem lehet gyereked az óvatlanságod miatt.. mégis mit gondoltál? ez úgyis csak az első és nem lehet még gyerek?


majd írj egy mailt két hét múlva légyszi hogy mi lett az eredmény

2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

1. szeretnék gratulálni először is neked


2. másodszor a barátodnak. bunkó paraszt, már bocsi. a saját élvezete érdekében nem vett föl óvszert, és hitegetett téged, gondolom te meg naív voltál. ha meg nem így van, hanem te támogattad az ötletet, akkor meg még felelőtlen és buta is vagy.


3. az előváladék: mivel az előváladék a húgyutak kitisztítására való, ezért igen, előfordulhat benne spermium, amik ugyanúgy életképesek, mint az ejakulációkor távozó. (már ha ismered ezeket a fogalmakat egyáltalán...) tehát még ha időben is kivette, akkor is lehetsz terhes. mellesleg mi számít neked "időben kivette"-nek? el tudom képzelni azt is, hogy azt gondolod annak, hogy az az "időben", amikor lelankad.


(bocsánat az ingerültségért, de ezek a kérdések mindig felidegesítenek. minek szexel olyan, aki ilyen dolgokkal nincs tisztában?)


és végül 4. ha terhes vagy, akkor még nincsenek tüneteid. majd másfél-2 hét múlva lesznek. a feszülő mell lehet a menstruáció előjele is (nekem szokott ilyen lenni). de én a helyedben imádkoznék. itt tájékozódhatsz a terhesség jeleiről, ha nem tudnád őket... [link]

és majd vegyél terhességi tesztet. csak ne felejtsd el elolvasni a használati utasítást. és ha megúszod, akkor legközelebb gumi. vagy akármi. én a helyedben még hanyagolnám a témát.

2009. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

énmeg annak szeretnék gratulálni, aki lepontozta azokat a válaszokat, akik felvilágosítják a lányt h milyen a biztonságos szeretkezés, és akik közölték vele h éretlen.


gratulálok nektek, az értelmi szintetek még ennél a lánynál is lejjebb esik.

2009. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Előttem mindent leírtak szinte.

-A megszakítás NEM VÉDEKEZÉS.

-Igen,lehet,hogy terhes vagy,mivel nem védekeztetek.

-Az előváladéktól is teherbe lehet esni.

1,5-2hét múlva csinálj tesztet,addig pedig bízz a szerencsédbe,hogy nem vagy terhes.Ha biztosra akarsz menni,akkor menj el orvoshoz 2hét múlva.

Remélem a párod nem hagy ott ha megtudja mi van.

Hány éves vagy?

2009. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Jó, nem kell mindjárt nekiesni sztem...attól nem lesz jobb neki. Egyszer sztem bárkivel előfordul ilyesmi, ha meg nem, akkor az örüljön magának h ő milyen marha okos...

Mindenki követ el hibákat..senki sem tökéletes.

De amikor vki elveszíti a szüzességét néha előfordul h kicsit fura lesz a szervezet "viselkedése". Nekem is fájt utánna a mellem, pedig mi védekeztünk. Amúgy kizárt sztem h ilyen hamar előjönnének a terhesség jelei...de írj h mi a helyzet ha csináltál egy tesztet

2009. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
miert lenne " marha okos " aki nem felelőtlen?? sztem az a normalis ha vki normalisan védekezik.
2009. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

normális ha valaki rendesen védekezik, de az h valaki elkövet egy hibát, attól az még nem azt jelenti h ő felelőtlenül gondolkozik sztem...

és ilyenkor a kioktatás már rohadtul nem segít rajta sztem...

2009. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez nem hiba, hanem meggondolatlanság, volt ideje mérlegelni, hogy ha nem védekezik, terhes lesz.
2009. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!