Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jogosan sertodott meg?

Jogosan sertodott meg?

Figyelt kérdés

Van baratom 2 hete, de elotte nagyon sokaig "fuzott " mar ( kb. 2 eve mar ) Tegnap beszelgettunk, fel jott a szex temanak, en meg mondtam neki, hogy segitsen magan meg...:) Kiakadt, hogy egyutt vagyunk tok normalis, meg nem az ido szamit ( en se ugy vagyok vele, hogy " na most 3 honapja jarunk, szexelhetunk! " ) De egyszeruen meg nem szeretnek vele lefekudni ( szuz vagyok es tudja is ), meg a pettingbe siman benne lettem volna, de igy?! Sertodotten lepett le " hogy jo akkor majd " .. es hogy megy aludni. Kerdeztem tole, hogy tan baj van?.. A valasza pedig az volt, hogy "nem, mondom megyek aludni pa"

16/L


2012. aug. 30. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, te ráérsz még pár év múlva, egy rendes, értelmes, szexuálisan érett, és lelkileg kiegyensúlyozott pasival elveszíteni ...
2012. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 rakkerman válasza:
28%
törd el az ujjait, így később örömét leli majd annak is ha magához nyúl
2012. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
igen
2012. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Teljesen igazad van.
2012. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a pasid egy s..ggfej.Ha szeret,tud várni.Ha nem,akkor takarodjon a francba!
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk nem értem, miért nem mondtad ezek után, hogy jó azért pettingelni lehet.? Ha már úgyis benne lettél volna, és amúgy meg mért ne eshetne neki rosszul.
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudja mert vmelyik nap is eljutottunk egy-két dologig...:) Csak az ugye egyzseri alkalom volt, ezért írtam le úgy, benne lettem volna ( rendszeresen ) . Nem csak akkor.
2012. aug. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!