Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jogosan érzem cikinek, h 19...

Jogosan érzem cikinek, h 19 évesen szuz vok? Ciki bevallani a fiúnak, h rajtam még nem ment keresztül egy focicsapat?

Figyelt kérdés
Mert ha lett volna olyan, aki külsőleg bejön, s kölcsönös a vonzalom, akkor már rég nem lennék az, de ha egyzser nincs ilyen pasi...?
2008. júl. 14. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van csak még nem találtad meg. Mellesleg a pasik sokkal jobban tisztelik az olyan lányokat, akik nem fekszenek le fűvel fával. Grat, hogy nem vagy ilyen. Még nem késtél le semmiről. :)
2008. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki,sőt dicsőség is lehet...jobb minthogy minden másodikkal öszzeállj.nyugi emiatt nem fog senki kiábrándulni belőled,ha pedig mégis akkor az hülye...
2008. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki ?

Az lenne a ciki ha már keresztül ment volna rajtad egy focicsapat... te egyszerűen nem találtad meg meg az arra érdemest. Szerintem mindenképpen mond el a srácnak hogy szűz vagy... ha arra jutna a sor... jobban vigyázz rád majd. Ha meg emiatt hülyén reagálna akkor az ő magát minősíti és jobb vele nem is kezdeni

egy 22 éves srác

2008. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Én is majdnem 19 voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet.. ami nem volt rég. És megéri várni. Te is meg fogod találni azt, akivel tudod, hogy jó lesz. És az az illető, akivel elveszed, büszke lesz, hogy ilyen barátnője lehet!
2008. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, inkább légy magadra büszke! Itt az egyik témaban írta egy csaj, hogy 14 évesen!!!!! úgy berúgott, hogy nem tudja, lefeküdte-e egy sráccal, vagy nem. Undorító! Örülök, hogy még vannak olyan csajok is, mint te! Nem kell odaadnod magad minden jött-mentnek. Hidd el, ezt a normális srácok mindenképpen értékelik!
2008. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki, inkább erény.
2008. júl. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az en baratnom megbanta, hogy nem vart eleget s odaadta magat egy arra nem erdemes pasasnak (oszinten szolve en is kimondhatatlanul sajnalom, hogy nem ismertem meg 2-3 honappal hamarabb)- o is azt gondolta, hogy talan kezd lemaradni valamirol, akkor 20 volt. allitasa szerint borzaszto elmeny volt. legalabb negy honapba tellett mire valoban elhitte, hogy gyonyoru, szeretem s hogy a szexet elvezni is lehet. azota szerencsemre szinte sugarzik az oromtol.
2008. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Nem ciki, sőt, légy rá büszke!! Ha meg nem érti meg a srác, ott kell hagyni. Sajnos nagyon kevés az ilyen rendesebb leányzó, de még léteznek!:-)

Én úgy vagyok vele, akiről tudom hogy átment rajta egy focicsapat, azzal inkább nem is kezdenék! Nem akarok cserejátékos lenni!:-)

2008. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ez nem ciki, én örülnék ha ilyen barátnőt találnék, de ilyen csajból manapság kevés van. Szerintem.
2008. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jaj, komolyan mondom, h olyan rendesek vagytok, nagyon köszönöm, h írtatok. De azért már nagyon díjaznám, ha végre szembejönne velem a nagyságos nagy ő... :)
2008. júl. 15. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!