Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jogosan érzem cikinek, h 19...

Jogosan érzem cikinek, h 19 évesen szuz vok? Ciki bevallani a fiúnak, h rajtam még nem ment keresztül egy focicsapat?

Figyelt kérdés
Mert ha lett volna olyan, aki külsőleg bejön, s kölcsönös a vonzalom, akkor már rég nem lennék az, de ha egyzser nincs ilyen pasi...?
2008. júl. 14. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
nem ciki mert te még egy 10 éves kislány agyával gondolkozol, az lett volna ciki hogyha egy focicsapat ment volna rajtad keresztül te picsa
2008. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
dear uccsó kommente, remélem te is kifogsz egy hülye pcsát, akivel jó sok bajod lesz :@
2008. júl. 15. 19:37
 13/14 anonim válasza:
100%

legutóbbi kommentelőnek: hát szégyelld magad, hogy egy segítő szándékú oldalra ilyeneket írogatsz.

a kérdezőnek: én 18 éves lány vagyok, és ugyanez a "problémám", de nem szenvedek tőle, mert erénynek tartom. A te baráti körödben egy bizonyos idő múlva múlva te leszel a legmenőbb csaj, mert elmondhatod magadról, hogy egy olyan srácnak adtad a szüzességedet, aki igazán érdemes volt arra, hogy azt elvegye tőled. Hányan fognak még rád irigykedni...;) csak fel a fejjel, és kitartás!!!

2008. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem ciki ha valaki 19 evesen szuz hissz en 21 voltam amikor elveszitettem jo most 22 vagyok nem bantam meg egyaltalan, hogy nem adtam magam oda barkinek igy tudom,hogy ez szuper volt...
2008. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!