Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen volt az első...

Hány évesen volt az első csókotok? És az első alkalom? Hogyan történt, és milyen volt?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem az ovira gondolok. :) Ha valakinek felteszem ezeket a kérdéseket (nem mintha olyan gyakran tettem volna fel, hirtelen, bevezetés nélkül, az ilyesztő lenne), de az mindig elkezdte mesélni, hogy jujj az oviban a kisdezsőkével nagyon tudtunk puszilkodni! Bár ha valakinek van ilyen ciki-cuki sztorija, azt is szívesen meghallgatom! :))
2012. aug. 29. 22:06
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

14 évesen, egy 16 éves sráccal.

Neten beszélgettünk, aztán megbeszéltük hogy egyik nap találkozunk barátilag (egy városban laktunk), egészen estig beszélgettünk, aztán amikor este egy padon ültünk, én meg elbambulva bámultam a holdat, a vállamra tette a karját. Tökre meglepődtem, úgyhogy felé fordultam, és abban a pillanatban lesmárolt. :DDD

Mondjuk, így visszagondolva átláthattam volna a helyzetet. Ő találta ki hogy üljünk le a késő esti telihold alá egy focipályai padra.. Tök egyértelmű.

A technikája jó volt (vagy hogy mondjam), tehát tapasztalt volt a gyerek, de nekem ő nem igazán jött be, meg a szájának annyira fura íze volt, hogy emlékszem utána sokszor eszembe jutott, és köpködni kezdtem tőle. :D

2013. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Kettő részre lehet osztani a dolgot.

Az első az 19 éves koromban volt szilveszterkor az akkori barátnőm lopott tőlem egy csókot, de aztán szakítottunk. Nem sokat jelentett.


A valódi amit én is szerettem volna, az 23 éves koromban. Bizony. Soha nem fogom elfelejteni :) Az a baj, ha én valakit szeretek, akkor nagyon. Emiatt nem is volt túl sok lány az életemben mert a szakítástól mindig rettegtem és próbáltam olyan lánynak bizalmat adni akiről tudtam, hogy ő is hasonlóképp érez irántam. Aztán persze mindig közbejött valami, de most konkrétan kettő lányról beszélünk. Nem is tudom. Az ölelés valahogy jobban hiányzik mint a csók.

2013. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

15 évesen volt az első csók egy szilveszteri buliban egy csavoval :// :D aztan szex meg nem volt .

26/l

2013. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!