Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? A barátommal...

Mit csináljak? A barátommal már vagy egy éve járunk, és nagyon szeretjük egymást de még nem volt meg az első alkalom!

Figyelt kérdés
mert én még korainak érzem de ő meg azt mondta hogy már szeretné. Múltkor pl:az ágyon fekütdtünk és már majdnem ott jártunk amikor úgy éreztem hogy nem fog menni és beizgultam és el küldtem meg kérdeztem a barátnőimet hogy nekik milyen volt az első ők azt mondták hogy nem éreztek ilyet és hogy csodálatos volt na lécci ségitsetek hogy mit csináljak értelmes válaszokat kérek

2012. aug. 22. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2012. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"értelmes válaszokat kérek"

Most komolyan, szerinted erre milyen értelmes dolgot lehet mondani?

Ha te úgy érzed nincs itt az ideje, akkor még nincs itt az ideje, és kész. Ha még nem készültél fel rá, akkor biztosan nem lesz "csodálatos".

2012. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Fizikailag biztos hogy nem lesz csodálatos max érzelmileg.De én még mindig nem értem hogy a f*szba nem lehet erre 1 év alatt felkészülni.Szerted?Szeret?Biztok egymásban ? Ha igen akkor menjen ... Nem életeddel játszol ez szex ..
2012. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha korainak érzed akkor még mindenképp várj főleg ha még 16 sem vagy
2012. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó érzed, és még várj!!!

Majd amikor megtanulod helyesen leírni azt, hogy " LÉCCI " (hullámos, piros vonallal aláhúzza a gép!!!), akkor már szexelhetsz.

2012. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Nem bántásnak szántam, teljesen komolyan gondoltam, úgyhogy ez egy értelmes válasz, fogadd meg a tanácsom, vagy kérdezd meg anyukád a dologról. :)

2012. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy rá felkészülve, addig ne csináld! Lehet, hogy tudat alatt érzed, hogy nem ez a fiú a megfelelő a dologra és később megbánnád. Szerintem még fiatal vagy, úgy sejtem, ezért mondom ezt, hogy várj. Ha mondjuk 19-20+ évesen lenne ilyen problémád akkor az elgondolkodtató és akkor tedd fel úgy a kérdést.
2012. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!