Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Aki nem szerelemből...

Lányok! Aki nem szerelemből vesztette el, megbánta? Mennyire volt meghatározó az első alkalom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 21:02
 1/5 anonim válasza:
82%

Mindig is fájni fog az emléke.

Mici drága egyetlen mackóm, örökké velem leszel.

2012. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
én nem bántam meg, de örültem volna hogyha olyannal történik akit ismerek...
2012. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szerettem, ő volt az első barátom és nem bántam meg. És őt követte a jelenlegi barátom aki mellett a szerelmet is megtaláltam. És a jelenlegi barátommal jó volt hogy nem ő volt az első, ha ő lett volna lehet máshogy alakulnak a dolgok. Persze fontos az első alkalom, fontos hogy olyannal tedd meg akit szeretsz, vagyis lehetőleg ne egy éjszakás kaland legyen, bár szerintem az estetek többségében nem az igazi nagy ővel csinálja az ember először akivel együtt marad. Bár vannak kivételek.
2012. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én nem bántam meg, ez amolyan "egyéjszakás kaland" volt, de a fiút ismertem azelőtt, és igazából előtte való héten csókolóztunk, és a következő találkozásunkkor (következő hét) akkor pedig lefeküdtem vele. Ez egy megbeszélt dolog volt. Igazából akkor nem voltam belé szerelmes, csak különlegesnek éreztem magam mellette, boldoggá tett (nem csak szexuálisan), megnevettetett, és azt éreztette velem, hogy számítok neki valamit, és ezzel volt a gond. Miután megtörtént a dolog, elkezdtem érezni valamit iránta, de viszont számára ennyi volt az egész dolog. Amit ha megmondott volna az elején, akkor nem leszek belé szerelmes. Ha összefutok vele most, akkor is úgy érzem, hogy elájulok, kb. a pulzusom az egekben van. Nem vagyok belé szerelmes, nem álmodozom róla, azóta voltam más fiúval is, de viszont szoktam rá gondolni néha, felidézem a történteket, mosolygok egy jót és ennyi. Összességében nem bántam meg.
2012. aug. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!