Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom lesz. Fiúk,...

Első alkalom lesz. Fiúk, nektek tetszene így?

Figyelt kérdés
Végre együtt tölthetek egy estét a párommal. Bár én vagyok a lány, nálam leszünk, így nekem kell gondoskodni a hangulatról. Arra gondoltam, hogy közös zuhanyzással kezdjük, és utána "jutunk" be a szobámba. Függöny behúzva már előre, hogy a szomszédok ne leskelődjenek, meg amúgy is ki tudja, hogy a zuhany után lesz-e még idő behúzni:D Hifi-toronyból halk zene(lassabb számok).Karácsonyi izzók világítanának csak a szobában, meg egy gyertya a narancsos párologtatóhoz. Az egyetlen probléma, hogy emeletes ágyam van, szóval ott hogy kéne megoldani az óvszer kérdést meg hasonlók, mert a plafon 1m-re van, szóval felállni meg ilyenek nem nagyon lehet, viszont én mindenféle képpen a saját ágyamban szeretném elveszíteni a szüzességem, ha már nálunk vagyunk, nem mondjuk a nappaliban. Azon is gondolkoztam, hogy miben várjam. Kertes házunk van,úgyhogy ki kell menni az utcára mikor beengedem, így gondoltam, hogy a kapukulcsot elrejtem a postaládában, ahonnan ki tudja venni(majd szólok neki, hogy ott van) én meg így már a házban tudom várni, összesen egy fekete csipkés melltartóban és bugyiban, persze finom illatosan, már előre megfürödve(a közös már csak ráadás:)) Ez az első ötlet. De arra is gondoltam, hogy fürdés előtt vacsizhatnánk is egyet közösen. Fiúk, nektek ez tetszene? Vagy mit változtatnátok rajta? Szeretném nagyon széppé tenni az első szeretkezést, úgyhogy várom a javaslatokat,véleményeket:) L16
2012. aug. 15. 00:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

tökéletes.

annyi,hogy én inkább utána ennék:).

2012. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene!!!!:) 16/F
2012. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez túl megrendezett, bár ha Te ennyire tökéleteset akarsz, akkor nem rossz ötlet. :)
2012. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valami filmben láttad? :D Amúgy ha igy történik, tényleg szép lesz, bár a karácsonyfaizzó, meg a narancsillatú mittoménmi...
2012. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tökéletes lenne mondjunk nekem nagyon hiányzik ebből az egészből az orális szex:D akkor lenne tényleg tökéletes.
2012. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
En szeretnem levetkoztetni, hadd erezzem, hogy ugymond "megszerzem" es ettol meg jobban beindulnak, ha en tephetnem le rola a ruhakat es nem talcan fekszik
2012. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

ez mind szép és jó, de ne legyél már ennyire merev, hogy mindent ennyire pontosan megtervezel! nem ártana egy kis lazaság még akkor sem, ha életed egyik legfontosabb eseményére készülsz.

egyébként 26 éves nő vagyok

2012. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jó, jó, úgysem pont így fog majd történni minden, mert magunkat ismerve elkap a spontenaitás, de nekem kell a romantikázás, nem megy csak úgy szárazon, hogy na akkor rögtön az ágyba. A zuhanyzós dolgot szeretném mindenképp megtartani mert az szerintem tényleg jó:)
2012. aug. 15. 00:49
 9/28 A kérdező kommentje:
Ebben a ruhás dologban van valami. Úgyis mindig vetkőztetni akar:)
2012. aug. 15. 00:50
 10/28 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDD
2012. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!