Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom lesz. Fiúk,...

Első alkalom lesz. Fiúk, nektek tetszene így?

Figyelt kérdés
Végre együtt tölthetek egy estét a párommal. Bár én vagyok a lány, nálam leszünk, így nekem kell gondoskodni a hangulatról. Arra gondoltam, hogy közös zuhanyzással kezdjük, és utána "jutunk" be a szobámba. Függöny behúzva már előre, hogy a szomszédok ne leskelődjenek, meg amúgy is ki tudja, hogy a zuhany után lesz-e még idő behúzni:D Hifi-toronyból halk zene(lassabb számok).Karácsonyi izzók világítanának csak a szobában, meg egy gyertya a narancsos párologtatóhoz. Az egyetlen probléma, hogy emeletes ágyam van, szóval ott hogy kéne megoldani az óvszer kérdést meg hasonlók, mert a plafon 1m-re van, szóval felállni meg ilyenek nem nagyon lehet, viszont én mindenféle képpen a saját ágyamban szeretném elveszíteni a szüzességem, ha már nálunk vagyunk, nem mondjuk a nappaliban. Azon is gondolkoztam, hogy miben várjam. Kertes házunk van,úgyhogy ki kell menni az utcára mikor beengedem, így gondoltam, hogy a kapukulcsot elrejtem a postaládában, ahonnan ki tudja venni(majd szólok neki, hogy ott van) én meg így már a házban tudom várni, összesen egy fekete csipkés melltartóban és bugyiban, persze finom illatosan, már előre megfürödve(a közös már csak ráadás:)) Ez az első ötlet. De arra is gondoltam, hogy fürdés előtt vacsizhatnánk is egyet közösen. Fiúk, nektek ez tetszene? Vagy mit változtatnátok rajta? Szeretném nagyon széppé tenni az első szeretkezést, úgyhogy várom a javaslatokat,véleményeket:) L16
2012. aug. 15. 00:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Megbocsáss de nem feltétlenül kell fájnia, és akkor is ha kellemetlen egy kicsit, nem kell "nyivákolni mint egy kisdisznó"
2012. aug. 15. 00:52
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
túl szentimentális, legjobb a spontán történő helyzetek, nem az ilyen eltervezett gyerekes hülyeség. aztán ha meg ő nem olyan lesz veled te 1 életre összeomlasz, és én biztos nem foglak összekaparni
2012. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod milyen az igazi...kb megbeszelitek, h pl 2-3 honap mulva, de nem napra pontosan, s mikor ugy erzed egyszer csak ugy elhivod mgadhoz es veszi az adast es spontan elvezitek az egeszet...levetkoztetiket egymast...furdokadban es egymast cibaljatok es vadultok es aztan johet az agy
2012. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
10-es 13-as Istenkirályak vagytok!
2012. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Így is volt, hogy kb 2 hónapja megbeszéltük, hogy majd valamikor együtt alszunk. De ezt szülők nélkül meglehetősen nehéz kivitelezni, mi pedig úgy szerettük volna, így csak annyit beszéltünk meg, hogy melyik nap ilyen, mert nem csak úgy áthívom, mivel a testvérek meg szülők mellett ritkán nyugodt a ház
2012. aug. 15. 00:59
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy a fenék.. És ha kell a romantikázás, akkor előtte miért nem szerveztek valamilyen programot? Nem tudom, hogy hova valósiak vagytok, de biztos van arra olyan hely, ami valóban "romantikus".

Amennyiben mindenképp otthon szeretnéd várni és az egészet erre kihegyezni, akkor a karácsonyfa izzó szerintem sok. A fehérneműben várás szintén. Vagyis az, hogy szép csipkés, meg francia selyem stb... Az mind szép és jó, de azért legyen fölötte valami, hogy legyen mit levenni rólad. A vacsihoz most nem tudok érdemben hozzászólni. Ha előtte nálad eszközölitek... A görcs fokozódni fog benned/bennetek. Utána meg már . Hogy is mondjam.. Nem lesz ugyan olyan... Fura lesz. Főleg, ha nem fogja hozni a hozzá fűzött reményeket. Bár ne adja isten, hogy így történjen.

Eh, én mindenképp másutt kezdenék ennek neki. Nem szeretem az ennyire megrendezett mű dolgokat.

Ráadásul sokkal jobban el tudod magad majd engedni, ha előtte már órák hosszat valahol együtt vagytok és nem csak "EZ" a lényeg. Rá fogsz görcsölni nagyon. Jobb előtte összemelegedni, belerázódni a sebességbe, meg úgy a teljes történetbe...

2012. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
na ja, ez így egy rakás f*s lesz, szerencsétlen fiúdon ott lesz a teljesítési kényszer, benned meg egy jó nagy adag görcs, hogy nem kezdhetitek el a dug@st, mert még nincs elég narancsillat a lakásban. vicc hallod. mint valami menetrend- 20óra-megérkezik a pasi 20.10-zuhany 20.30-koton felhuzás 20.33-elkezdjük a szexet, 1 percenként nyögök 20-55- vége a szexnek 21óra-a konyhában elfogyasztjuk a vacsorát és közben élvezzük a narancsos párologtató illatát a karácsonyfaizzók romantikus fényében. augusztusban. kur_jól hangzik!
2012. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon aranyos vagy. Látszik, hogy nagyon be vagy zsongva. Már várod nagyon, készülsz és azt szeretnéd, ha minden tökéletes legyen. Nagy dolog ez egy lány (meg persze fiúnak is:)életében.

De ezt csak akkor tudom elképzelni, ha már rendszeresen szexelünk. Ez túl sok, nagyon megtervezett, akár már filmre is lehetne venni. Nem akarok ünnep rontó lenni, de ezek az előre eltervezett szűzesség elvesztések ritkán végződnek jól vagy legalábbis ahogy eltervezték.

A fiú tud róla?

Amúgy légy felöltözve.

Kaja jó ötlet, aztán fürdés, szex és esetleg egy DVD.

Amúgy jobb ha lemondasz az emeletes ágyról. De teljesen megértelek, hogy azt írtad, hogy a saját ágyadban szeretnéd. Tedd le a matracot a földre, szépen megegyazól, (körbe rakod mécsessel esetleg virág szirmokkal), bár a mécsesszel k.rvára kell venni nagyon nagy a tűz veszély, akkor tuti emlékezetes lenne.

De nem is kell, hogy szexeljetek, a meg nem tervezet is tud nagyon romantikus, meghitt és emlékezetes lenni.

Lényeg, hogy fent az ágyban nem fog menni vagy legalábbis nem olyan lesz amilyennek lenni-e kellene.

2012. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de ez így nagyon giccses...

Ezt a forgatókönyvet csak akkor, ha a srác is ennyire szentimentális lélek. Különben feszült lesz, a sok bigyó elvonja a figyelmét... stb... a többiek már leírták....


1. Közös zuhanyzással indítani? Mindent elrontasz vele. Lemossátok a feromonokat, a srácban lesz egy olyan félsz, hogy biztos nem tartod elég tisztának... A közös fürdés inkább az első menet után...


2. Lassú zene OK a bevezetéshez, és az előjátékhoz, de utána unalmas, inkább valami hormonkorbácsoló szenvedélyeset.


3. Karácsonyi izzók... giccs a köbön... Ha hangulatfényt akarsz, elég, ha a lámpában kicseréled az izzót egy színesre, meg esetleg a gyertya...


3. Narancsos párologtató... a narancsolaj nemivágy növelő, kis szegfűszegolajjal megdobva pláne, de ne előkészítve, hanem inkább előtte, és ne vidd túlzásba!


4. Próbálj meg viszonylag természetes közeget teremteni, hogy egyikőtök se legyen feszült... mindent elrontana!


5. Emeletes ágy tényleg nem túl jó. Ha nem akarod a nappalit, egy matrac a földre mindent megold.


Tényleg ne túlozd el... a túlzott tökéletességre való törekvéssel nagyon könnyen elronthatod az egészet!

2012. aug. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 menta34 ***** válasza:
100%
Aranyos a kérdés:) Én is azt mondom, hogy túl megrendezett ez így előre. Ne értsd félre tök természetes, hogy készülsz, de ne programmal készülj, hanem lehetőségekkel :) Ha eltervezed magadban előre a programot akkor ki fogsz zökkenni, ha valami nem úgy alakul. Pl. zuhanyzás. Szerinted nem fog órák hosszat a fürdőben szöszmötölni mielőtt elmegy hozzád? ahogy te is :D szóval az együtt zuhi előtte tök hülyeség! szex után viszont lehet jó. Inkább készülj lehetőségekkel, hogy ha jön az ihlet akkor meg tudd oldani, pl. legyen gyertya de nem kell előre berendezni mint a kriptát, ha lesz ihlet meggyújtjátok együtt (ideális időhúzás:P), kaja, pia, zene, stb. legyen kéznél de ne tervezd meg. Hogy őszinték legyünk egy dolgot kell megtervezni, hogy legyen kéznél gumi:) semmi más nem fontos. Szerinted megkérdezel egy srácot, hogy milyen gyertyát vagy karácsonyfa izzót szeretne első szexre mit mond?:) nem érdekli! nem fontos. :) Emeletes ágy ügyben a lerakott matrac jobb szerintem is, de alapvetően a legfontosabb, hogy jól érezd magad, csinálj mindent úgy, hogy neked jó legyen, hogy te jól érezd magad! a pasinak már a lehetőség is bőven jó lesz, bármire rá tudod venni, ne aggódj:)
2012. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!