Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen volt az első...

Hány évesen volt az első csókotok? És az első alkalom? Hogyan történt, és milyen volt?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek, nem az ovira gondolok. :) Ha valakinek felteszem ezeket a kérdéseket (nem mintha olyan gyakran tettem volna fel, hirtelen, bevezetés nélkül, az ilyesztő lenne), de az mindig elkezdte mesélni, hogy jujj az oviban a kisdezsőkével nagyon tudtunk puszilkodni! Bár ha valakinek van ilyen ciki-cuki sztorija, azt is szívesen meghallgatom! :))
2012. aug. 29. 22:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Igen, jó volt, örök emlék :) Nem kell ráparázni, hogy jaj béna leszek, meg ilyesmi, és akkor úgyis jön minden magától :D 22/F (pincés) ja, és tessék egy pár zárójel, ha már úgy szereted őket :D ((((((((((((())))))))))))))))
2012. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Kedves látvány, köszönöm a zárőjeleket. :))
2012. aug. 29. 22:35
 13/33 anonim ***** válasza:

Hát nekem 13 évesen volt az első a barátnőmmel egy Mc Donald's étteremben.:D

Előtte kicsit izgultam h béna leszek de ahogy mindenki mondja (tényleg igaz) magától tudod hogy hogyan kell csinálni...:)

14/f

2012. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

13 évesen első csók este valami játszótéren, nagyon rosszul csókolt a pasi.:D

Első alkalom még nemvolt.

15/L

2012. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:

13 éves voltam és az akkori barátom is :) srácnak aztmondtam hogymár énis csókolóztam ugyhogy első randin le is kapott egyépként nagyon jóvolt :))

15/L

2012. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
1,5 héttel ezelőtt vasárnap 10 emeletes panel tetején és az egyik legjobb fiú haverommal..de egyikünk sem érez szerelmet vagy ilyesmi csak úgy megtörént..:S :D de amúgy nagyon nagyon jó volt..az a baj már soha nem lesz ezután olyan minden mint volt azelőtt..:/ 16/L
2012. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
14 évesen. Nagyon vicces volt, mert ő nyelvvel akarta én meg szájjal és így összejött valami keverék:D de a másofik már jó volt!:) Kérdező! Van valakid?
2012. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
nekem 13 évesen volt az első..a suli discoban történt tánc közben csak egy puszinak indul de csók lett belőle a fiú már előtte csókolózott de észre se vette rajtam hogy én még nem..úgyhogy tényleg igaz jön magától és nem kell ráparázni :D
2012. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
csók 19, szex 20 egy prostival.
2012. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Kedves #17! Neem, nekem még nincs senkim. Én még beszélgetni se tudok normálisan fiúval... :D De ez egyenlőre nem gáz. :)
2012. aug. 30. 11:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!