Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésekor mit...

Szüzesség elvesztésekor mit tegyek hogy kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés
A barátommal most készülünk a (nekem) első alkalomra de nagyon félek a szüzesség elvesztésével járó fájdalomtól. Tudna valaki nekem segíteni, esetleg olyan megoldást, módszert mondani amivel a fájdalom csökkenthető?

2012. aug. 19. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

hát a fájdalom csökkentőktől általában megkábul az ember,és álmos lesz.

Csak lazulj el.ne steszelj rá.Ha elégé ellazulsz akkor nem fog annyira fájni.Ha idegeled magad,akkor nem tudsz kitágulni.

2012. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kis alkohol feloldja a gátlásokat, de sokat ne igyatok mert úgy jársz mint a tegnap esti kérdező aki amiatt panaszkodott, hogy megerőszakolta a barátja.
2012. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire felsz a fajdalomtol akkor morfium...de ne parazz, nem lesz az olyan rossz. Ha volt mar petting akkor foleg nem
2012. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egyebkent meg nem mindenkinek volt fajdalmas
2012. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én egyáltalán nem féltem, nem is értem, miért kell felfújni ennyira a szüzesség elvesztése dolgot. Persze nem azt mondom, hogy akárkivel feküdj le; csak azt, hogy nem kell ettől a dologtól félni, ez az élet rendje, mindenki átesik rajta!

Nekem nem fájt, csak éreztem, hogy kicsit feszít - egy nyolc hónapja volt. Az osztálytársammal beszéltünk erről, ő azt mondta, hogy neki picit fájt. Szerintem embertől függ, hogy ki hogy érzi. (:

Ha meg ennyire félsz, szerintem még nem vagy rá kész..

Bár én nem készültem rá, csak úgy megtörtént - a barátommal, akivel azóta is együtt vagyunk, és hosszútávra tervezünk! (nem akartam soha ilyen nagy készülődést, gyertyafényt, különleges helyet..stb. nekem így volt tökéletes, a spontanitástól!)

17/L

2012. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nyugodj meg, minden rendben lesz; ha fáj, max. abbahagyjátok, de lazulj el, és ez lesz a legjobb élmény életedben!! (: (17/L voltam, az előző:D)
2012. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne lihegd túl, nem túl nagy a fájdalom, persze ez mindenkinél eltér. Nekem kicsit feszített, de nem vérzett, és aztán már csak élvezet volt az egész. Szerintem ne vegyél be fájdalomcsillapítót, ne igyál alkoholt, inkább próbáld magad elengedni, ez a legjobb módszer.
2012. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! Köszönöm a válaszokat. :)
2012. aug. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!