Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális ha?

Szerintetek normális ha?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és most vesztettem el egy 20 éves fiúval. Szeretem őt és ő is engem! Sokáig izgatott de azt hittem hogy fájni fog. De nem és nagy neki, legalább 20cm. 3 órán keresztül csináltuk jó érzés volt és EGYÁLTALÁN NEM FÁJT. Normális ez ?

2012. aug. 26. 15:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Most 28 vagyok, mikor "elvesztettem" kicsit voltam idősebb a kérdezőnél.


Nincs baj a szerelemmel, de mindig légy óvatos. :) Ne gyanakvó, ne idegeskedő- csak óvatos. Legyen tartásod. Mindig készülj fel rá, hogy ha átvágnak is emelt fővel tudj tükörbe nézni, és indulj ki abból, hogy aki ilyet tett veled, az nem is méltó arra, hogy sajnálkozz miatta. :)


Én szerencsés alkat vagyok, de látom néhány barátnőmön, hogy néha nehéz nekik. Szerencsére nem sokuk túl sérülékeny (talán te sem leszel), de soha ne mások adják meg a méltóságodat.


Ezek csak jótanácsok, jóindulattal írom. :) Egyszer talán hasznosak lehetnek! :)

2012. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm és megfogadom (:
2012. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17:24nek igaza van aki meg előadja magát,hogy Ő bezzeg nem bánta meg csak magát nyugtatja..
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23: Nekem mindegy mit gondolsz, de tényleg nem bántam meg. :) Gyönyörű, aranyos fiú volt, a mai napig kellemes emlék. Mivel nyugtatnám magam? Utána még évekig nem érdekelt a komoly kapcsolat. Talán "későn érő" típus vagyok ebből a szempontból.


De igen nehéz volt engem rávenni még most is az elköteleződésre. Viszont nem bántam meg, imádom azt az édes, aranyos fiút is, aki immár 2. éve mellettem van! :)


De kinek hogy- ahogy a pasik, mi sem vagyunk egyformák. :)

2012. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
a szüleid büszkék rád ugye??
2012. aug. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

abarátnöm a 2%

ooh ez az

2012. aug. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!