Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális ha?

Szerintetek normális ha?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és most vesztettem el egy 20 éves fiúval. Szeretem őt és ő is engem! Sokáig izgatott de azt hittem hogy fájni fog. De nem és nagy neki, legalább 20cm. 3 órán keresztül csináltuk jó érzés volt és EGYÁLTALÁN NEM FÁJT. Normális ez ?

2012. aug. 26. 15:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Az normális,hogy nem fájt.Van ilyen.

Na de az,hogy egy 20 éves srác lefeküdt veled.Nah az már nem

2012. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
az nem normális h 14 évesen lefekszel valakivel
2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
3 órán keresztül?o_o
2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
82%

áh csak kislány még és ezért nem tudja megkülönböztetni a

fogócskázást a szextől a pasit a lánytól és az órától a percet.


az igazi sztori: fogócskáztak bnőjével 3 percet és először el esett de nem fájt. ez normális.


de abban az esetben ha mégis jól fogalmazott amit kétlek: a csávó pedofil és qrvára nem szeret XD majd téged is a Dunából halásznak elő :)

2012. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt az első. :)
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces ;) És igaz...
2012. aug. 26. 15:41
 7/26 anonim ***** válasza:
Fuss r.banc, fuss!
2012. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Drága válaszadók, és /kérdező/.

Tudod ha ezt normális dolognak tartanád kislány, sőt annyira élvezted volna mint ahogyan azt itt leírtad, eszedbe sem lenne itt kérdezgetni, hogy normális-e?!

Szóval! 89%-os valószínűséggel, megbántad hogy oda adtad magadat vagy tényleg olyan tudatlan vagy hogy azt sem tudod hogy mi a normális. O-o

Mert hogy ez hülye kérdés, na de hogy válaszoljak rá.:

-Nem gáz hogy lefeküdtél egy 20 évessel →

-Az gáz hogy 14 évesen tetted /ha a fiú szeretne téged, várt volna min.1 évet!!/

-Az hogy nem fájt, normális, lehet /főleg ha előtte megujjazott/ hogy már tág voltál, és rugalmas.


Szóval erről ennyit. Amúgy felvilágosítanálak vmiről: azoknak a fiatal lányoknak akik 14 évesen elvesztik:

-90%-uk megbánja /szakítás,megcsalja a fiú, teherbe esik-ha védekezik is van rá esély!-, stb/

-5%-ukból egy ideig szexőrült r.banc lesz aztán persze kiég és jön a gyakorira ilyen kérdéssel: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__33..

-3%-uk megbánja, rájön hogy korai volt, és meg húzza magát egy-két évig

-2%-uk ugyanazzal a férfivel marad akivel elveszítette.

2012. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: én is fiatalon vesztettem el. Jobbára csak a szex miatt, nem "halálos nagy szerelemből", egy szintén fiatal sráccal. Sosem voltam az a típus, aki a "nagy Ő-re" vár, mégsem tudtak kihasználni.


Nem lettem "szexőrült", pedig voltak csak szexkapcsolataim, de igényesebb voltam bennük mint sok "komoly kapcsolat párti" (persze! kinek mi a fontos- én azon lepődöm meg mindig, amikor nagyritkán olyat hallok: hagyja az anált a lányt, meg csinálja az orált viszonzás nélkül, mert annyira szerelmes a fiúba, annyira meg akarja tartani).


Ja, és nekem sem fájt az első- pedig nem vagyok tág, sőt! A "szorítós-szex" híve vagyok, azóta (a gyakori szexuális élet ellenére) csak még ruganyosabb lettem.


Mellesleg, szerintem a kérdező azért tette fel a kérdést, mert a fájdalom iránt érdeklődött. Biztosan telebeszélték a fejét, mennyire kellemetlen az első együttlét. Többet között ez is része annak, hogy a lányokat rá akarják beszélni: nehogy valaki olyannal tegyék, akivel nem "halálos szerelem" áll fenn, "csak" szex, vonzalom.


Hogy ki bánja meg, ki nem? Én a mai napig nem bánom! A fiú szintén szűz volt, kis tapasztalatlan, én irányítgattam. Fantasztikus élmény volt. :) A mai napig szívesen gondolok vissza rá.


Vonzódtam hozzá, de különösebben nem voltam szerelmes. Azóta is nehezen köteleződöm el, ilyen típus vagyok, általában a másik ragaszkodik jobban. De egy idő óta tartós, komoly kapcsolatban élek, és a mostani partneremet nagyon megbecsülöm.


Az bánhatja, aki "belelovalja" magát a "herceg fehér lovon" mesébe, aztán átvágja valami "annak tűnő".


Nem kellene manipulálni a lányokat. Nem tartom jónak, hogy így készülnek az első együttlétre, mert könnyen átverhetővé válnak.

Inkább saját testük megismerése, annak kitapasztalása, hogy mi a jó nekik segíthetne. Legalább tudnák irányítgatni az esetleg tapasztalatlan partnert is- és egy tapasztaltabb sem tehetne "bármit" velük! :)

2012. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"megbántad hogy oda adtad magadat"


Ezt a kifejezést meg sosem csíptem. Olyasmit sugall, hogy csak a férfi résztvevő kap valamit a szexben. A nő/lány meg nem! Pedig a jó szex a nő élvezetéről épp annyira szól, sőt, néha még jobban.


Esetleg arra utalhat még néha, hogy "odaadja magát pénzért, komoly kapcsolatért, érzelmekért". Tehát valamiért.


Mintha az valami megvetendő dolog lenne, hogy lányként is vágyhat valaki alkalmanként csak a szexre.


Amennyire megkapja a férfi a nő testét, kényeztetését, annyira megkapja a nő is a fiúét/férfiét. Ha nem- na, abba meg én nem mennék bele semmikép, bármit kapnék cserébe. :)


Szóval, én a kapcsolataim ellenére soha nem "odaadtam" magam.

2012. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!