Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek normális ha?

Szerintetek normális ha?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és most vesztettem el egy 20 éves fiúval. Szeretem őt és ő is engem! Sokáig izgatott de azt hittem hogy fájni fog. De nem és nagy neki, legalább 20cm. 3 órán keresztül csináltuk jó érzés volt és EGYÁLTALÁN NEM FÁJT. Normális ez ?

2012. aug. 26. 15:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát ahogy gondolod, nekem ez fontosabb és abban igazad van hogy személyiségfüggő. :) gondolom ezt akartad kihozni belőle. Vitázni nem szeretnék mert nem vagyok olyan tapasztalt amiket írtam, azt a környezetemből szedtem össze. -Ha érted mire gondolok-. Van igazság abban amit mondtál, én sajna a hercegre várok mert ilyen vagyok, de lehet a kérdező meg nem olyan mint te és megbánja, kívánom h a '2%'-ba kerüljön... megvallom -ha már itt tartunk- nekem full mély érzelmek kellenének ahhoz hogy oda adjam magamat vkinek...dehát ez van majd alakul.. Puszi utolsó előtti
2012. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Oda adtad magadat: nálam annyi h elvesztette a szüzességét...
2012. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Értelek, semmi gond. :) Látom, te mindig ezt az "odaadom magam" kifejezést használod egyébként is. Részben(!) igaz, ahogy írtam, természetesen kap az egyik is, a másik is.


Már ebben is különbözünk. Én sosem éreztem, hogy valamiféle "áldozatot" (idézőjelben!) hoznék azzal, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek valakivel.

Ez részemről természetes, mivel soha nem mentem bele semmi olyanba, ami számomra nem élvezhető, még az "adok-kapok" híve sem vagyok túlzottan (mindegyik partner csak azt tegye szerintem, amit ő maga is élvez, ha nem megy, keressenek mást :)


De mindegy, sokfélék vagyunk, tényleg. :)

2012. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12: OK, értem. :)
2012. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Pénzért? :O párkapcsolatért? Én ezt nem így értem már bocs :)

Én így tervezem: beleszeretni valakibe, mélyen, mindent elseprően, aztán szerelmeskedni vele, éretten /16 felett gondolom de majd ahogy alakul/. Én NEM tudnék valakivel csak az élvezet miatt szeretkezni, mert nem tudnám érzelem nélkül élvezni. Mindenképp szerelem kell, és az hogy boldog legyek vele.


Jó neked, 82%-os ha olyan vagy, :) nekem nem menne ez így. Persze 7 milliárdan vagyunk a Földön és nem, nem itéllek el, látom értelmes vagy és nem egy r.banc...és talán neked a jobb de én TÚLZOTTAN érzelmes és romantikus féle vagyok, nem menne csak az élvezetért, csak 'vonzódásból' .


Egyébként 15 éves vagyok, volt már fiúm is, /mielőtt azt hinnéd h vmi prűd konzeratív buta lányka vagyok/ de addig nem mentem el senkivel sem...

2012. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem így értetted. :) Csak leírtam, mire utal számomra a fogalom.


"mielőtt azt hinnéd h vmi prűd konzeratív buta lányka vagyok"


Ez meg sem fordult a fejemben, nem szoktam elhamarkodottan ítélkezni. Igen, az igaz, hogy én nem vagyok túl romantikus "fajta". De az is, hogy ki tudok állni magamért- engem sosem tudtak olyasmibe belevinni (vonzódás ide, vagy oda), amit nem akartam.

Ezért is hangsúlyoztam ki, hogy "szexőrült" sem vagyok, mert bármeddig elvoltam mindig is fiúk nélkül.


S bevallom, nekem a komoly kapcsolathoz kell "több". Én abból indulok ki, hogy a szex, a vonzalom, az, hogy kívánod a másik testét- "kevesebb", kisebb felelősséggel jár. Míg az elköteleződés, komoly kapcsolat többel. Azt igazán csak azzal szabad, akivel érdemes is. :)


Én szerencsére megtaláltam. Ne hidd, hogy nekem nincsenek érzelmeim, bár ahogy írtam, mindig hozzám ragaszkodtak jobban.

2012. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
És nem is fogom addig míg halálos szerelmes nem leszek mert anélkül nem tudnák élvezni semmit. Ez van (:
2012. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Értem én, és kitudja lehet hogy várok és faszául átb.sznak majd ez is megtörténhet és kitudja aztán lehet össze omlok lelkileg és én sem akarok majd komoly kapcsolatot és majd egy ideig csak vonzalom lesz ..


Fuh ez csak végig futott a fejembe...megtörténhet...


Egyébként hány éves voltál mikor megtörtént és most mennyi vagy? Kíváncsi lettem :))

2012. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Rendben. :) Remélem olyan fiút találsz, akit megérdemelsz, és ő is téged. :)
2012. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
'csak vonzalom lesz' azaz ahogy Te írtad ..szóval nem ragaszkodom majd senkihez egy ideig stb
2012. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!