Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudom hogy hazudni nem szép,...

Tudom hogy hazudni nem szép, de miért legyek őszinte egy lánnyal szüzesség kérdésben?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom NEM SZABAD elmondani az igazat.
2012. aug. 20. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ha tudod mit kell tenni akkor nem mind1?
2012. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:
100%
DE ELSZABAD, SŐT EL IS KELL. Ezzel fölméred mennyire normális. Mert ha normáluis akkor elfogadja, ha meg nem, akkor annyit is ér...
2012. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Az ágyban úgy is kiderül :P
2012. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mondd el, mert az első pár alkalommal valszeg gyorsan el fogsz élvezni, és esetleg rosszul jöhetsz ki a dologból.

Nyilván egy normális csaj ezen nem akadna fenn, ahogy korábban is írta valaki.

2012. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én is azt mondtam az elsőnek hogy már nem vok szűz és el is hitte igaz én 50percig bírtam kb néha jó lenne most is addig bírni de annyira kívánatos a barátnőm hogy nem bírom :D
2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem mond el... én is azt hazudtam hogy volt már dolgom sok nővel aztán ott ügyetlenkedtem a pózokkal meg nem bírtam túl sokáig és a barátnőm azt hitte hogy ennyire béna vagyok az ágyban... később már nem is nagyon várta hogy együtt legyünk ezt éreztem is és el mondtam neki hogy ő volt az első és az én szerencsémre megértő volt csak nem értette miért hazudtam neki. Azóta persze sokat fejlődtem és nincsenek ilyen problémáim :) én azt ajánlom mond el mert lehet hogy rosszul fogsz kijönni!! 20 év felett ciki már ha valaki szűz! de ha 16-7 éves vagy akkor semmi para..
2012. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha 20 év felett ciki akkor nem mondom el.
2012. aug. 20. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:

20 év felett sem ciki, habár közönséges, primitív emberek körében lehetséges.


Egyébként, ahogy fentebb is írták, épp ezzel tudod lemérni mennyire normális a lány. Ha komolyan gondolja, esze ágában nem lesz kinevetni téged. Ne hazudj.

2012. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanariko ***** válasza:

Ez most olyan mintha szabályok szerint akarnál élni.

Ha ciki akkor...

Ha nem ciki akkor...

Ha így, ha úgy... akkor ez meg amaz...

Így nem lehet!

2012. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszel valakit, aki azt írja, hogy "20 év felett ciki már ha valaki szűz!", akkor még éretlen vagy szexhez.
2012. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!