Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasik! Szívesen elveszitek...

Pasik! Szívesen elveszitek egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
kort írjatok
2009. júl. 12. 19:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
77%
Igen! 19/F
2009. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

20:21 és még mindíg együtt vagytok?ez nagyon szép =)

20:44 ezt nagyon sajnálom:S és vigyázni fogok :)

22:23 én mégsem vagyok ovis ;)

2009. júl. 20. 23:19
 33/43 anonim válasza:
72%
Csak ha tényleg lány. 16/F
2009. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
23:33 kössz ezt az őszinte választ XD
2009. júl. 20. 23:40
 35/43 anonim ***** válasza:
73%

Mi 18 évesek voltunk, amikor elvettük egymás szüzességét.

Nem bántuk meg. Próbáltam óvatos lenni, de még a negyedik is fájt neki. Az ötödiket már élvezte.


Én aggódtam azon, hogy ő is szűz meg én is, és mi lesz, ha valamit nagyon elbaltázunk (akár a védekezéssel, akár a szexszel) de bánni egyáltalán nem bántam. :D

2009. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
73%

a barátom 28 éves, és nagyon örül annak h ő volt nekem az első. ez miatt is sokkal jobban kötődik hozzám, mert én úgy éreztem h ő az akinek odaadtam a szüzességem. de feltétlen meg kell osztani a fiúval h szűz vagy még, és ha igazán szeret akkor odafigyel rád, és óvatos lesz

L/18

2009. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

jelenleg nincs barátom,csak foglalkoztatott ez a kérdés :)

de én mindenképpen el fogom mondani,hogy szűz vagyok,ha majd oda jutok valakivel :)

2009. júl. 21. 01:53
 38/43 anonim válasza:
má mé ne
2009. júl. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
83%

20:21 - Ez nagyon vicces!:)Illetve fura. Én 18vagyok (F), barátnőm 15. Mind a ketten szüzek voltunk, mikor lefeküdtünk. Pontosan ez a szitu. Nemrég történt meg, és nagyon jóvolt. Na mind1. A kérdésre válaszolva pedig, ez teljesen egyénfüggő. Mi örültünk neki, hogy egymásnak mi voltunk az elsők. Akkor már fél éve voltunk együtt. Vannak olyan pasik, akik ezt probléma képp fogják fel, mert egy szűz lánnyal sokkal óvatosabbnak kell lenni, sokkal több körültekintést igényel, mint a már tapasztaltabb nő. De ennek ellenére szerintem egy csodálatos érzés (legalábbis nekünk az volt), hogy a másik megbízik, és szeret téged annyira h egy ekkora ajándékot adjon neked (főleg lány a fiunak tekintetben). Egyébként nekem az a véleményem az olyan srácokról, akiknek csak "púp a hátukon" a bnőjük szüzessége, h kár h nem tapasztaltak olyat amikor egy lány visszakozott tőlük mert ők még szüzek voltak. Szerintem egy csodálatos élmény, s -számomra legalábbis- nagyon megtisztelő és megható, hogy a bnőm ennyire szeret és bízik bennem. Jó mondjuk hozzákell tenni, hogy van alapunk egymás felé a bizalomra. Most leszünk 1évesek. Idén együtt voltunk nyaralni Rómában, és az is egy csodálatos élmény volt. Soha nem fogjuk elfelejteni az első együtt töltött éjszakát, és az együtt ébredés örömét. Azóta amikor csak tudunk együtt alszunk (nem feltétlenül szeretkezünk, csak együtt alszunk), hogy egymás karjaiban lehessünk egész éjjel, s együtt ébredhessünk. Nemtudom miért tetted fel a kérdést, de ha azért mert szűz vagy és le akarsz feküdni a barátoddal, akkor sztem ha szeret, akkor ez nem fog neki gondot jelenteni, s ha valóban szeret, akkor nagyon fog rád vigyázni, s csak azt fogja nézni, h neked mi a jó.

18F

2009. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
utolsónak: tényleg nem tervezem most senkivel,mivel nincs barátom.Csak érdekelt a ti szituációtok is :)
2009. júl. 21. 10:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!