Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz sráccal járnátok...

Szfvarboy23 kérdése:

25 éves szűz sráccal járnátok lányok? Kis méret 10-12cm

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 09:37
 81/101 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, ezt azért gondolod így, mert sose dugtál még olyan pasival, aki igazán érti a dolgát és nem bébip*cse van.
2013. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim válasza:
Sosem volt szűz pasim,de nem lehet az olyan rossz ha azt veszem mennyi balek nem szűz pasi van,aki fél méterrel lejjebb keresi a csiklót mint ahol van,és azt sem tudja mi fán terem a jó szex.Egy szűz fiút lehet tanítani,neki biztos nem derogálna,ha elmagyaráznám megmutatnám a dolgokat.A kicsi kuki, viszont bocsánat,de nekem nagyon kiábrándító.Nem kell,hogy hatalmas legyen (az sem jó) de azért egy középméret.
2014. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 anonim ***** válasza:
61%
nem
2014. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
61%
nem 16L
2014. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 A kérdező kommentje:
2014. máj. 17. 12:43
 86/101 anonim ***** válasza:

Nekem ekkora, mikor lankadt állapotba van...úgy általában.

De mikor feláll, jóvan nagyobb, mégis kicsinek találom így is a sajátomat.

2014. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
Te jó szagú úristen....
2014. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 LeftBehind ***** válasza:
82. A probléma ott kezdődik, hogy a pénisz nem a nők elvárásaihoz képest növekszik.
2014. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:
Nekem is kellene egy értelmes lány akinek nem gond hogy tapasztalatlan vagyok.27f/hszob
2014. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
Sajnalom hogy ez a kerdes nagyon elszabaditotta az indulatokat...Inteligencia kerdes hogy valaki banani akrja vagy felhozza a masik hibait.legyen az a himveszo merete vagy barmi mas hogy lapos a melle..sajnos emberek vagyunk es ez nem zarja ki hogy senki nem tokeletes es emberek hibaznak .Tedd a kezed a szivedre es kerdezzed meg magadtol hogy te mindig tokeletes voltal? Lehet hogy igen ..en tudom hogy en is es sokan velem egyutt hibazunk de aki szereti a masikat vagy elfogadja ugy ahogy van vagy akkor a kapcsolat rossz iranyba terelodik..Amikor ismerekdunk vagy veletlenul az utcan vagy barhol nem az lessz az eslo hogy bevillantok es a nemiszervemet kezdem villogtani..ha erre terelodik az elso ot percben a beszelgetes akkor nem sok jot es tartalmasa kapcsolataot remelhetek a beszelgetsrol..En sok mast tudok elobb elkepzelni ugy mint kultura vagy politikia nezetek vagy barmi egy mozi vagy erdeklodesi kor de a nemiszerv valoszinaulg nem beszelgetesi tema>Tudom hogy fontos persze de hagyom ezt arra amikor majd az ugy alakul es egyutt leszunk es megismerjuk egymast testet ruha nelkul aztan majd hozza a sodras mi hogy alakul...mert a kapcsolataot a harmonia es a tobbszorei talakozas fogaja kiepiteni...ha arra igeny van ket oldalrol..Azatn ha a kereset talakozik a kinalattal akkor mindenki jol jar.Volatm ugy hogy megismertem valakit de az elejen rajottem hogy ez arra jo hogy egyszer ketszer talakozok aztan semmi tobb ..leven fiu vagyok ugy nekem is vannak igenyeim mint a lanyokank ami ugy muveltsegi szinten mint egyeb erdeklodesi koreb ha nem talkozik akkor udavariassan az ember el marad es keres mas kapcsolataot..Persze hazudnek ha nem lett volna olyan hogy elso este dugas lett volna de azokbol sem mindig volt nagyon hosszutavu kapcsolatom..de volt olyan lany is aki hasonloan gondolkodott mert amikor hivtam mondta hogy okes volt de van hapsija csak egy dugasig akart elmenni..Szoval senki nem akarok bantani mert mindig a fiukat ostromoljak de a lanyok sem minig olyan apacak mint ahogy beallitjak magukat.. Egyik kutya masik eb...valahol 1-1 az eredmeny.. Ha megismerkedek valakivel talkozunk es aztan kialakul a kapcsolat ahogy mondtam a kereslet talakozik akinalttal... ha kolcsonos akkor tovabb fogt tartani aha egyik oldalrol hianyos a kapcsolat mint erdeklodes vagy mas teren akkor az melegviz es el laposul akapcsolat..ami az agyban is vegzodhet jol vagy rosszul de nagyon europai meber modjaval kell nezni a kulturaty es a muveltseget hogy azert bantsunk meg barkit is mert kicsi a szerszamja vagy kicsi amelle..vagy neagy Isten mozgas serult..Nezd meg hanyszor latsz az utcan emberekt aki fogyatekso es esetleg bottam megy vagy toloszekben es erdekes az is megtalaja parjat ..lehet hogy hasonlo de lehet hogy egeszseges emberkent...Es az is csaladot alapit es eli az eletet es senki nem hibaztatja hogy na santa aferjed vagy a felesged mert ehhez egy minimalis emberi inteligencia kell. Ne itelkezz annelkul hogy nem ismersz meg valakit ne a kulsore itelkezz hanem a belso ertekre..de ha rosszul latom a dolgot legyszives javitsal ki annelkul hogy lehurrognal elvegre mondom senki nem tokeletes es lehet hogy en latom rosszul. Udvozolllek sok szerettel amugy egy fiu a sok kozul...
2014. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!