Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz sráccal járnátok...

Szfvarboy23 kérdése:

25 éves szűz sráccal járnátok lányok? Kis méret 10-12cm

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 09:37
 51/101 anonim ***** válasza:
Pontosabban élvezni:D
2013. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
100%
36-os vagyok. Le lehet hurrogni, pontozni... de nálam tényleg nem lenne "lekoptató"-ok, ha 25 évesen szűz valaki. Amikor azt írtam, hogy ne indítson azzal, arra gondoltam, ne az első beszélgetésünkkor kezdje el ezt a témát. Valószínűleg én vagyok maradi (és ezért a megjegyzésért ismét jöhet az ellenzék), de egy kicsit úgy érzem, a szüzességet valami betegségként kezeljük... pedig nem az! Egyáltalán. Igen, lehet, hogy tapasztalatlanabb egy szűz srác, de akkor mi van? Ha nem csak egy éjszakára kell, akkor csak jó lehet, ha egyre jobb a vele eltöltött intimitásra szánt idő. És a párkapcsolat nem csak szexből áll (félreértés ne essék, nem azt állítottam, hogy nem fontos.
2013. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
Ugy birom azáltalánositásokat xd ne igy kezd és nem lessz baj :D
2013. jan. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
100%

"Gabor011 válasza:


"De ha eljutunk odáig és előveszed a mikromatyit akkor tuti röhögő görcsök kapnék"


Kemeny szavak!


Megkerdezhetem, elozo valaszolo, hogy voltal-e mar egyutt valakivel, akit teljes szivedbol szeretsz, ugy erzed, sosem tudnal artani neki, alig varod, hogy testileg is egyutt lehessetek es eszreveszel valami olyat a testen, ami elso ranezesre lehet, hogy furcsa neked? Ha igen, kinevetted ot erte?


Vagy forditsuk meg: nevettek mar ki teged intim pillanatban, amikor eppen talan kicsit sebezhetobb vagy, mint altalaban, valami olyasmi miatt, ami nem a te hibad, nem tudod befolyasolni, nem tehetsz rola, nem te kerted, hogy olyan legyen?


(Es itt most nem arrol van szo, hogy kinek mik az igenyei, mekkora meretet kedvel, mi az, amit mar kicsinek tart (ezt mindenkinek szive joga eldonteni), hanem hogy hogyan viszonyul masokhoz es hogyan kezeli a helyzetet, amikor valami szamara nem olyan, mint amit megszokott)"


Maximálisan Igazad van .nekem se nagyobb 13-14-nél így fogadjanak el a jövőben is .

2013. jan. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
58%

Jaj már megint a tömény álszenteskedés, persze minden vágyuk a nőknek egy 10 centis farkú, szűz béna....

Nevetnem kell:D

2013. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
100%
Pláne hogy Te is ezt a tábort erősíted, csak Te még bunkó is vagy grátisz...
2013. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, h bunkó vagyok, de én legalább már láttam pinát...
2013. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem, de amúgy is ellenőrizhetetlen. Ellenben pár “érdekes“ kérdést... Pl Ha olyan “menő arc/qrógép“ vagy akkor miért élvezetes neked, hogy eldörrenthess egy “hatalmas oltást“ a kérdező meg a vele egyetértő felé...?
2013. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert már rosszul vagyok az állandó álszenteskedéstől....

Imádom mikor megy a duma, h a 6 centis farokkal a nők bálványa lesz bárki, de a legjobb, ha mellé munkanélküli meg stb.

Sőt, az itteni nőket kifejezetten zavarja, ha valaki tehetős....

Te ezt komolyan beveszed?

2013. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
65%
Na ja de ha a valóságot nézzük akkor pl a kérdező már ma kinyírhatná magát mert további létezése értelmetlen.
2013. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!