Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy aki sportol, annak...

Igaz, hogy aki sportol, annak kevésbé fáj az első együttlét?

Figyelt kérdés

Jómagam is sportolok(lovagolok, biciklizek, úszok, futok), és azt kellett tapasztaljam az első alkalmamnál, hogy csak egy kis égető, húzó fájdalmat éreztem max 3 percig. Aztán semmi, mintha nem is lett volna fájdalom, elvágták.


Barátnőmnek meg annyira fájt, hogy nem bírta a srác befejezni, a barátnőm meg panaszkodott, hogy nagyon nem élvezte, semmi jó nincs az első együttlétben.


Neked mennyire fájt? Ha nem fájt, akkor szerinted mi lehetett az oka?



2012. júl. 4. 15:47
 1/5 okoska31 ***** válasza:

hajlok a feltevésre, hogy a sport miatt - főleg ha verseny sport- magasabb a fájdalom küszöböd, ezért is viselted jobban.


persze ezen kívül sok más tényező is lehetett, ami a különbséget okozta, és abszolút semmi köze nincs a sporthoz....

2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okoska31 ***** válasza:
ja, én férfi vagyok - nekem nem fájt az első alkalom:)
2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háhh, kis okoska. :D De egyébként tényleg meglehet, hogy emiatt. De hallottam/olvastam már olyat is, hogy sport miatt részlegesen, vagy teljesen át volt szakadva a szűzhártyája az illetőnek, ezért nem fájt.
2012. júl. 4. 15:52
 4/5 Dionsyia ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok köze van hozzá. Annyi lehet, hogy nagyobb testtudatta lrendelkezel, jobban kontrollálni tudod a tested.

De a belső izmok rugalmassága és érzékenysége általában nem függ vele össze.

Nekem is nagyon magas a fájdalomküszöböm, és sokat sportoltam, de elég érzékeny volt ott lenn és kellemetlen az első pár petting kísérlet.

A valódi szexnél már semmi.

2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudtommal a lovaglás, bicikli, spárga kicsit jobban kinagyítja a lyukat. oké, ezt hülyén fogalmaztam meg, bocsi.
2012. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!