Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy 14 évesen még szűz...

Ciki hogy 14 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mert a lányok többsége már nem az...

2012. jún. 27. 13:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

A lányok, vagy a c.gány k.rvák?

Hol élsz te? Ha megtudnám, hogy a 14 éves uncsitesóm már nem szűz, agyon verném.

2012. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kérdés, akkor szerintem teljesen el vagy tévedve. Éppenhogy kamaszodsz, inkább még a gyerek kategória vagy. (Nem sértésként, tényként írom. :))


"Mert a lányok többsége már nem az..."

Ez marhaság. Kisebb része esetleg már aláfeküdt valakinek, de én fiúként pont semmire nem tartom őket. Ha matrac akarsz lenni, akkor nosza, de ha azt akarod, hogy ne ribizzenek le, akkor ne erőltesd. És ez független attól, hogy több srácról beszélünk vagy csak egyről.

2012. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
NEM. És ne figyelj a többiekre ha cikiznek ezért(persze feleslegesen)mert még van időd sőt inkább várj is. Tudni fogod, hogy készen állsz rá.
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)


Egyébként nem nem a c.... k.rvák ! Az osztályomban 15 lányból 10 már nem szűz és egyik sem c..ány :-)

2012. jún. 27. 14:09
 15/35 anonim ***** válasza:

"Az osztályomban 15 lányból 10 már nem szűz és egyik sem c..ány "

De a K. stimmel rájuk. :) Hidd el, el vannak teljesen tévedve.

2012. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Igen az stimmel..:D
2012. jún. 27. 14:14
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha úgy érzed h az, akkor tegyél ellene, hogy ne érezz így! Én már bánom, hogy nem tettem meg anno, így jól le is maradtam sok mindenről! Most lepontozhattok, de akkor is így érzem, és ha neki is ez jár folyton a fejében, akkor tegyen róla, hogy ne idegesítse később az a tudat, h mi lett volna ha megteszem! Szóval szerintem tedd meg!
2012. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Még hányan fogják ezt a kérdést föltenni?


Nem, nem ciki. Az ciki, hogy a mai fiatalok többsége már nem szűz 14 évesen és erre még büszke is! Az ciki, hogy a szülők képtelenek normális erkölcsre nevelni a csemetéjüket. Az ciki, hogy a tizenévesek k*rvát játszanak. Az ciki, hogy a szex puszta skalpvadászattá vált.

Beteg társadalomban élünk, de ha te azért vagy még 14 évesen szűz, mert értelmesen gondolkodsz és nem DUGNI hanem SZERETKEZNI akarsz majd leendő pároddal, mikor eljön az idő, akkor ne hagy magad befolyásolni a csürhe által.


Inkább tartsanak szürke egérnek emiatt, mint később kiégve keseregj az életen! Mindig akadnak normális emberek, barátkozz azokkal, nekik nem számít, hogy ki szűz és ki nem.

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
14:14, van egy olyan gyanúm, hogy nem ez a fő problémád, és valójában azóta sem vagy elégedett az életeddel. Csa azért, mert te semmi más örömöt nem tudsz elképzelni a kamaszkorra, még ne hidd, hogy más is így van ezzel.
2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Egyébként is honnan tudod hogy nem azok? Te tartottad a gyertyát? Mindenki azt mond, amit akar! Nézd meg az Amerikai szépség c. filmet!
2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!