Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22-évesen szűz vagyok, mi...

22-évesen szűz vagyok, mi lehet velem a baj? (Továbbiak lent)

Figyelt kérdés

Több éve testépítéssel foglalkozom, sokan jóképűnek tartanak, eddig valami miatt mégsem jött össze. 20 éves koromig viszonylag bírtam a társhiányt, de az utóbbi időben teljesen kezdek kifordulni magamból. Agresszív, kötözködő viselkedésem lett, pedig régebben nyugodt visszahúzódó ember voltam.Szoktam a lányokkal szemezni, ami van hogy viszonzásra talál sőt még mosolyog is rám a lány , de valami miatt nem tudom leszólítani,vagy ha le is szólítom akkor sem tudok feloldódni, elhívni valahová.Mivel barátnőm eddig sohasem volt,és korombeliek általában már rég túlvannak az x barátnőjükön, attól félek hogy a háttérben lelki problémák vannak. Elég nehéz kiskorom volt.Bulizni, disco-ba nem járok mivel ez ellentmond az én életfelfogásommal,munka után általában a sport szokta kitölteni időmet. Ezért marad a tömegközlekedés, munkahely a csajozásra. Sajnos kevés sikerrel. :(


Ha valaki hasonló cipőben jár, szeretném ha megosztaná véleményét!



2012. jún. 9. 20:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
hasonlóba járok 19F bár én voltam már nővel de csalódtam és most nem is nagyon merek próbálkozni senkivel félek hogy megint megcsalnak és nevetnek rajtam a hátam mögött nem vagy egyedül az hogy nem jársz discoba nem gáz én se szeretek bulizni de ha pl egy két hétvégén kivételt tennél és elmennél pár haveral srözni vagy valami ( nem discoba ) akkor lehet több esélyed lenne a csajoknál
2012. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, annyi különbséggel, hogy régebben jártam szórakozóhelyekre de ott sem úgy megy az ismerkedés ahogy sokan azt beállítják. Viszont én kezdem elfogadni a helyzetemet, bár néha úgy gondolom, hogy nem kéne mert most még változtatni tudnék talán ha nagyon akarnám. De már annyira nem is akarom.
2012. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Te magad is leírtad: nem tudod leszólítani őket, stb. Szerintem az a gond, hogy félsz a visszautasítástól. Túl nagy az önbecsülésed.

Változtatnod kell ezen, és el kell fogadnod, hogy ha odamész, lehet hogy elküld. Nem kellhetsz mindenkinek, viszont ha valakinek te kellesz, azt csak úgy derítheted ki, ha próbálkozol. Nem szabad, hogy a visszautasítástól való félelem meggátoljon abban, hogy megtaláld, kihez illesz.

A gyakorlati tanácsom pedig a következő. Próbálj ismerkedni először olyan lányokkal, akikkel kapcsolatban esetleg nem érzel nagyon erős vonzalmat. Ez nagyon jó ugródeszka, megtanulsz fesztelenül viselkedni lányok társaságában.

2012. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kereslet és kínálat.

Valószínű hogy a kínálathoz képest válogatós vagy.

Annyira mégsem kell.

2012. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
58%
Én lány vagyok, de hátha tudok segíteni! :)) Szórakozóhelyen tényleg nehéz ismerkedni, ezért inkább más programok után kellene nézned, mert valahogy muszáj kapcsolatba lépned a lányokkal. Testépítés közben nem biztos, hogy ez meg tud valósulni... Valahogy próbáld meg magadban átgondolni, hogy mi az oka a zárkózottságodnak. Szoktam visszautasítani fiúkat szép számmal, de soha nem úgy teszem, hogy azzal megbántsam őket. Ez lenne a megfelelő viselkedés a többi lány részéről is, viszont sokan nagyon bunkók és megértem, hogy ez elveszi a fiúk kedvét. Mégis, ha nem próbálod meg, akkor nem is fog sikerülni. Biztosan sokakkal nem fog összejönni, lesznek olyanok is, akik csúnyán ráznak le, de azt meg ne is bánd, jobb is! Amúgy én szívesen venném, ha a fiúk próbálkoznának beszélgetni, esetleg meghívnának valamire, de sajnos ma már ez nem divat... Szóval mindenekelőtt az önbizalmad növelésére van szükség, és bátorság!!! Sok sikert! :))
2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dzsola ***** válasza:
én is hasonloan jártam mint te most vagyok 26. Én 22 évesen vesztetem el a szüzeségem egy prostival, utána jöt meg a bátorságom a csajozáshoz azota van tartos kapcsolatom
2012. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dag ***** válasza:
Wazeee ugyan ebben a cipőben járok mint te!
2012. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

elkezdtél gyurni, hogy akkor hátha lesz csaj. Mint látod valóban több nönek kezdtél el tetszeni. De azt, hogy a belső lelkivilágodat is kigyurd, az ugyanolyan munka, mint a testépités. Ne legyél egyoldalú.


Stressnek teszed ki az izmaidat, akkor az egódat miért nem?

Odamész, beégsz, mert fogalmad nicns, de lesznek tapasztalataid, és fejlödsz.


Ha van életed az tök jó amugy, mert akkor valoban csak a kommunikáciodat kell rendbevágni.


Diszkóba meg sosem értettem miért nem jársz. Megesznek? Vagy mivel ott sincsen semmilyen tapasztalatod ezért attól is félsz?


Munkahelyi ismerkedésedet is gondolom az csapja agyon, hogy szándék nélkül csinálod az egészet. Meg szoktad mondani a kiszemeltnek, hogy miujság? Vagy csak kedveskedel vég nélkül?


gondolom az a fajta ember vagy, aki lepofoz, ha kötekszik vele egy fiu, de ha egy lány szól be neki, akkor megsemmisül.


Különben tudok segiteni vannak hatékony dolgok, irjál privit, ha kell. (nem varázspirula, ugyhogy meg kell majd izzadnod vele)

2012. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

20:42 nagyon jól megfogalmaztál engem. Én tényleg kedveskedek a csajnak, de szemébe már nem merem megmondani hogy tetszik, azért lesz az 100%-ban hogy a csaj visszamosolyog és ennyi.

2012. jún. 9. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen, lelki problémák vannak... de nem benned.


Nők ilyen téren nagyon hülyék.


Pár éved még van, mielőtt a személyiséged maradandóan károsodna, úgyhogy csak keress tovább szorgalmasan.

2012. jún. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!