Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22-évesen szűz vagyok, mi...

22-évesen szűz vagyok, mi lehet velem a baj? (Továbbiak lent)

Figyelt kérdés

Több éve testépítéssel foglalkozom, sokan jóképűnek tartanak, eddig valami miatt mégsem jött össze. 20 éves koromig viszonylag bírtam a társhiányt, de az utóbbi időben teljesen kezdek kifordulni magamból. Agresszív, kötözködő viselkedésem lett, pedig régebben nyugodt visszahúzódó ember voltam.Szoktam a lányokkal szemezni, ami van hogy viszonzásra talál sőt még mosolyog is rám a lány , de valami miatt nem tudom leszólítani,vagy ha le is szólítom akkor sem tudok feloldódni, elhívni valahová.Mivel barátnőm eddig sohasem volt,és korombeliek általában már rég túlvannak az x barátnőjükön, attól félek hogy a háttérben lelki problémák vannak. Elég nehéz kiskorom volt.Bulizni, disco-ba nem járok mivel ez ellentmond az én életfelfogásommal,munka után általában a sport szokta kitölteni időmet. Ezért marad a tömegközlekedés, munkahely a csajozásra. Sajnos kevés sikerrel. :(


Ha valaki hasonló cipőben jár, szeretném ha megosztaná véleményét!



2012. jún. 9. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sportolj olyat, ahol lányok is vannak, ne csak x évve gyúrjá'
2012. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az veled a baj, hogy a szüzességed elvesztését, mint célt tartod szem előtt, s nem azt, hogy barátnőt szerezz!
2012. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

néda, valaki nem érti, miért nem jár más diszkóba.

pl azért, mert a diszkó a violágon létező legigénytelenebb szórakozóhely, igénytelen zenével, igénytelen vendégekkel.


Normális ember nem élvezi este 10-től hajnalig azt hallgatni, hogy BUMMBUMMBUMMUMMBUMM.

Ez normális embert elriaszt, felidegesít, agresszívvá tesz.

2012. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

13!


Ja, pontosan. Ezek a diszkóarcok nem vehetik fel a versenyt a kifinomult, sárban fetrengő, okádó fesztarcokkal és a kulturált üvöltözős metál zenével..

2012. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

a kérdésnek nem célja a zene megvitatása, de a metál zenét zenészek szerzik, készítik, játszák el, míg a diszkóhoz elég egy egy számítógép meg egy ft2 vagy madtracker szirszar, s bárki zenei képzettség nélkül elkészíti.


Nem beszélve arról, hogy a metáűlzenében rendkívül jó énekeszenészek vannak, jól énekelnek s képzett zenészek, s nemcsak üvölétözős metál létezik.

A szövegben gondolatok vannak (nem Tankcsapda, hanem pl Ossian), míg a diszkózene szövege addig terjed, hogy all day, all night. tucctucctucc, all day all night tucctucctucc.


metálul el lehet zenélni szinte bármely klasszikust, diszkóul meg nem épp az egysíkú monotonitása miatt.

2012. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!