Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de a szerelmemnek...

Szűz vagyok, de a szerelmemnek nagyon nagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/L- szűz vagyok és a szerelmemmel 3 éve együtt vagyunk.már nagyon úgy érezzük,hogy itt az ideje,de neki annyira nagy van,hogy félek. ilyenkor mi a teendő?
2012. jún. 26. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nem tudsz azon úgysem változtatni. Túl fogod élni, ne aggódj, eddig még senki nem halt bele a szüzesség elvesztésébe... Ha a barátod előtte jól felizgat, akkor már nem fog érdekelni, hogy fáj-e vagy sem. Vagy akár ujjazhat is mielőtt a péniszével hatol be, elvégre ujjal is áttudja szakítani a szűzhűrtyádat, utána meg már szeretkezhettek nyugodtan. Ne aggódj!
2012. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Győzd le a félelmedet.
2012. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De félj! Ha szeret, akkor óvatosan fogja csinálni! És nem kell tövig sem! Sajnos valamennyire mindenképp fájni fog, ez ellen egy másik pasi kisebb cerkája sem lenne megoldás!
2012. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok elöjáték, meg ujjazás, nyugodjál meg ami alattad van az is nagy csak még nem probáltad h meddig lehet nyujtani! Ja meg csináljátok lassan ovatosan és nem lesz semmi baj!


19/F nekem is nagy van tudom miröl beszélek XD

2012. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Mekkora az a nagy?Lehet,h csak te látod nagynak,mikor elveszítettem azt hittem én is,h az akkori barátomnak hatalmas a f*rka de aztán rájöttem,h az tök pici volt és cak én láttam nagynak mert nem láttam még élőben más péniszt. :)Amúgy legyetek óvatossak,és ha vmi olyat csinál akkor szólj,h fáj és,h csinálja máshogy,pl kezdjéte orális szexel v nem tudom és csak szépen lassan haladjatok.Nyugi,túl lehet élni és még kellemes is lehet,én pl még nem is véreztem mikor elvesztettem. 20/L
2012. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ott egy gyerek kifér :) Csak óvatosan, lassan kezdjétek el, hosszú előjátékkal, és nem lesz gond. Max picit pihi, ha fáj, aztán folytatás.
2012. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha kicsi lenne neki, akkor az lenne a kinod.
2012. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az tök édes mikor vígasztal,ha látja,hogy fáj.És azt mondja,hogy ne haragudj kicsim.De akárhogy is fájt,bírd ki akkor mégegyszer,mert máskülönben legközelebb is olyan lesz,mint az első.
2012. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TheHutyutyu ***** válasza:
Vegyél egy Kutyát :D
2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A pasi még szűz?
2012. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!