Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én szűz vagyok, a barátom már...

Én szűz vagyok, a barátom már nem (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Az első együttlétünkön gondolkodom egy ideje. Arra lennék kíváncsi, hogy hogy fog zajlani ez az egész, hogy vezessem rá, hogy akkor a pettingtől folytassuk, mire figyeljek?

Mielőtt még azzal jönnétek, hogy ha már hasonló kérdés felmerült bennem, még nem állok készen, pedig ez nem így van. Sokat olvastam a témáról, mert már egy ideje nagyon foglalkoztat, de mégis a tapasztalatokból talán többet lehet tanulni:) Már 3 hónapja vagyunk együtt és kívánom. Ő azt mondta, hogy nem sietteti, amikor majd úgy érzem, akkor fog megesni, előre viszont nem szeretném megtervezni, csak nagyjából képet szeretnék kapni az egészről. Már jóideje pettingelünk, kellően ismerjük egymás testét, erogén zónáit. Valószínűleg egy balatoni nyaraláskor lesz, akkor tudunk kettesben lenni és az szerintem kellően hangulatos is lehetne. A védekezésre is persze gondolunk, óvszer mindig van nála a biztonság kedvéért:)

Ha van bármi tapasztalatotok, vagy emléketek, nektek hogy zajlott az első vagy mire figyeljek, szívesen venném:)



2012. jún. 26. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

1


Kell egy nyugodt fürdőszobás lakás, és legalább 5-6 óra szabadidő amikor senki sem zavarhat!


2


Zárjátok magatokra az ajtót!


Petting után vetközzetek le, aztán ami jól esik!



Nekem az első szexem öt és fél órás volt a végén már úszott minden (:

2012. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnéd.
2012. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kiírtál egy kérdést arról is, hogy nem vagy belé szerelmes, csak szereted. Ez megváltozott azóta?
2012. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közelebb érzem magamhoz már, igen. De az is felmerült, hogyha megtörténik az együttlét akkor vagy közelebb lépünk és segít rajtunk, vagy akkor le tudom zárni. Van tétje, méghozzá a szüzességem, de jelen esetben nem tudom melyik lenne a legjobb megoldás. És e tekintetben pedig tudom, hogy figyelmes és a lehető legjobbá tenné ezt nekem. De majd a helyzet hozza, hisz ember tervez Isten végez:)
2012. júl. 10. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!