Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok. Van egy 16...

14 éves vagyok. Van egy 16 éves barátom. Már fél éve együtt vagyunk és szeretnék lefeküdni vele. Ez nem korai?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Van egy barátom(16 éves) már fél éve együtt vagyunk és szeretnék lefeküdni vele. Már elég sokszor beszéltünk a témáról hogy én mikor szeretném, és msot ugy érzem hogy felkészültem.. Szerintetek nem korai még? Mit tudunk csinálni a sima stexen kívül?
2007. aug. 16. 15:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha most kezded mi lesz késöbb....istenem minnél több lesz a k.....
2010. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szexelj vele ! lehet hogy máskor egész életedben nem fogsz szexelni! Ugyhogy használd ki az alkalmat! A fiatalság nem számít!
2010. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Én 12 évesen vesztettem el ! Ugyhogy ha nagyon kívánod a szexet hát feküdj le vele!
2010. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Az első két válaszolónak van igaza(szerintem).

Miért ne tegye?Ha komolynak gondolja...

Számításba kell vennie azt,hogy a fiú 16 éves,így azzal (k*r)kufircol,akivel csak tud,csak hogy ne magának kelljen kiverni...

De a 2007-08-17 02:00-ás válaszolónak:

Mi az,hogy gyerek?Ha felnőttnek érzi magát,ha úgy gondolja,hogy kész rá,hogy jó a partner,hát tegye...Senki nem lesz attól k*rva(prostituált),ha nem 18 éves kora után veszíti el...(szerintem nem véletlenül szabták azt a 14es korhatárt...)

De azzal egyet értek,hogy át kell gondolni nagyon...

Gondolom ez a lány azóta már legalább a 3.barátjánál tart,és ez csak elméleti,de érdekelne,hogy végül mit tett...

2011. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!