Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok. Van egy 16...

14 éves vagyok. Van egy 16 éves barátom. Már fél éve együtt vagyunk és szeretnék lefeküdni vele. Ez nem korai?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Van egy barátom(16 éves) már fél éve együtt vagyunk és szeretnék lefeküdni vele. Már elég sokszor beszéltünk a témáról hogy én mikor szeretném, és msot ugy érzem hogy felkészültem.. Szerintetek nem korai még? Mit tudunk csinálni a sima stexen kívül?
2007. aug. 16. 15:49
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Szia!


Mindenféleképp korai,sokkal szebb a dolog ha már érettek vagytok hozzá testileg és lelkileg is.Ez még nem 1 komoly kapcsolat ,szerintem csak a kíváncsiság hajt titeket..én 18 évesen vesztettem el az első szerelemmel ami most is tart és így nagyon jó volt a dolog érdemes volt kívárni...szerintem....te tudod mit csinálsz,de butaság

2007. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

Manapság a kislányok nagyon korán érnek, (nekem 3 kislányom van)de CSAK testileg, szellemilegmég nem elég felkészültek.

Nekem az a tanácsom, hogy várj még vele!!!!

2007. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
25%
szia én is 14éves vagyok!nekem 17 éves barátom van 2hónapja lefeküdtem vele!nagyon jo volt!szerintem szexelni is lehet meg a haverokkal meg a baöiddel is lehetsz sokat!ha úg yérzed tedd meg!de jobb ha elötte pettingeltek!igy nem fog anyira fájni!de a védekzésre nagyon figyeljetek oda!pusza
2007. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
PETTING:D igen ez a legjobb valasz szerintem.Kozel leszel hozza, egyutt, szinte szeretkez;s csak nem hatol beled.Az erzes meg profi, ne kell egybol mindent. Lassankent, aprankent, elvezz minden pillanatot. A szex nem minden:)
2007. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem korai, csak legyél benne biztos, hogy szeretnéd. A védekezésről meg ne feledkezzetek el! A prűd emberekkel meg ne foglalkozz, ennyi idősen már semmi baj nem lehet abból, ha megismerkedsz az életnek ezzel a részével is. Egyébként én 20 éves vagyok és az első babámat várom, szóval nem valami vénasszony vagyok, meg nagyjából azért tisztában vagyok vele, hogy mennek a dolgok mostanában.
2007. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%

En is 14 evesen vesztettem el a szuzessegem, egy nalam 6 evvel idosebb fiuval.Most 25 vagyok es ferjhez mentem ahhoz a fiuhoz.Mar elso babankat varjuk.Nagyon boldogok vagyunk.

DE! ha most ezzel az esszel es tapasztalattal lennek 14 eves meg varnek.Lesz meg idod a szexre eleg.Orulj hogy lehetsz meg egy ideig gyerek.

2007. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy azok a válaszadók akik itt ezt a gyereket arra biztatják, "Ha felkészült" tegye meg,mit szólnának ha néhány év múlva az ő 13-14 éves gyereke elé állna és azt mondaná:anya baj van kiszakadt a gumi, ha egyátalán eszébe jut.

Honnan tudná egy 14 éves GYEREK, hogy felkészült?

Abban sem vagyok biztos hogy a 14 éves kislányoknak kell az ilyen komolynak hitt kapcsolat.Ebben a korban a fiúk ha szebb lányt látnak arrébb állnak.hogyan fog az a kislány a későbbi kapcsolataiban viselkedni?

Nem vagyok prűd, de látom a dolgok hátterét....

2007. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
4. hozzászolo, kedves valaki légyszi ne vedd el az önbizalmát, tudod milyen szarul esik az?ha ö akarja, hát tegye meg.ha felkészültnek érzi magát a dologra akkor szerintem semmi kifogás, az ö élete, az ö döntése
2008. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak abban, h amíg felvetődik benned a kérdés, h vajon korai e, addig nem vagy felkészülve a dologra. Inkább csak kíváncsi vagy (ami természetes) v a barátodnak akarsz megfelelni. Sztem először ismerjétek meg egymás testét, és reakcióit, lépésről lépésre. Rengeteg nagyon joo dolog van még a szeretkezés előtt, amik mind segítenek a felkészülésben, h tényleg tökéletes legyen az első. Én személy szerint 14 évesen még azt sem tudtam, milyen 1 igazi csók. Inkább élveztem a gyerekkorom.18 évesen voltam először szerelmes, és 19 évesen vesztettem el a szüzességem. (Igaz, öbben bepróbálkoztak elötte is..)De örülök, h így történt, megérte várni. :)
2009. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Szia, én is 14 éves vagyok és nekem is 16 éves barátom van. Majdnem 1 éve vagyunk együtt, voltak alkalmak amikor már majdnem megtörtént a dolog, de mégsem feküdtünk le még idáig. Igaz már mindketten szeretnénk, és én is felkészültnek tartom magam. De hiába érzem ezt, szerintem jobb kivárni a megfelelő alkalmat. Ne siesd el a dolgot, ha a barátod igazán szeret, kivárja. na puszi
2010. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!